Alina Litva

SOS – засоби для відновлення шкіри

SOS – засоби для відновлення шкіри

Не торкатимуся педантичної теми здоров'я, але поділюся простою корисною звичкою: починайте і закінчуйте день склянкою теплої води.

Не скидаємо з рахунків таку процедуру б'юті як спорт. Ніщо не вирівнює тон обличчя так круто, як правильно запущений кровообіг. Година тренування у комфортному режимі – замість тисячі б'юті-банок.

Улюблена маска для обличчя з вітаміном С – Sesderma C-Vit Radiance. Я використовую її як відновлюючу, за описом вона покликана пожвавлювати, відновлювати, розгладжувати і навіть трохи відбілювати обличчя, що в принципі вона і робить. Також дає невеликий ефект сяйва. Тримаю на обличчі близько 15 хвилин і змиваю водою.

Маска Institut Estederm Intencive Propolis+ Kaolin ідеальна для днів, коли шкіра більш жирна ніж звичайно і має запалення (алкоголь, фастфуд та ін.) Відмінно матує, живить і вирівнює колір обличчя за одне застосування. Тримаю 15-20 хвилин. SOS-засіб, коли потрібно реанімувати шкіру миттєво.

Маска Detox Face Mask від Malin + Goetz - ця чарівна субстанція, яка позбавляє сірого обличчя)) Ефект миттєвий: свіжий колір обличчя, явно зменшена набряклість, пори звужуються, шкіра гладка, зволожена і м'яка. Не сушить, не дратує, підійде навіть для найчутливішої та багатостраждальної шкіри. Маска тягучою консистенція, через хвилину на обличчі починає пузиритися, шипіти і лоскотати.

Зволожуюча експрес-маска iS CLINICAL Hydra-intensive cooling masque. Якщо потрібно швидко реанімувати шкіру навколо очей - це ідеальна знахідка, що швидко зволожує і не перенасичує шкіру (важливо перетерпіти пощипування та заплющити очі на 30-60 сек). Для посилення дренажу можна зробити ролер.

Чудово справляється з такими завданнями:

- знімає набряк,

- покращує тон обличчя,

- знімає запалення,

- насичує шкіру та зволожує.

Пам’ятаємо про тканинні маски I'm Sorry For My Skin від Ultru. Перевірити їх дію можна, навіть якщо ви не маєте шкідливих звичок і завжди лягаєте вчасно спати.

Я пробувала різні фірми, від всіма улюблених бюджетних корейських до дорогих одноразових французьких. Принцип дії у тих та інших однаковий – зволоження зон нанесення, зняття набряку, згладжування дрібних нерівностей на період використання. Лідерами у цій категорії для мене є патчі Shiseido 💔 та Pixi.

Shiseido Benefiance WrinkleResist24 Pure Retinol Exspress Smoothing Eye Mask маска миттєвої дії для контуру очей.

Знамениті патчі з ретинолом – зменшують вираженість мімічних зморшок, нейтралізують набряки, підтягують шкіру, підсвічують ділянку під очима. Один із кращих SOS-засобів для надання шкірі навколо очей тонусу.

Pixi BeautifEye Eye Patches – освітлювальні гідрогелеві патчі для очей. У них і антиоксиданти у вигляді женьшеню, і заспокійливі корінь солодки з зеленим чаєм, і вітамін С, що освітлює. Активний робочий склад бадьорить, освіжає вигляд і відмінно зволожує. Рекомендую!

Зберігаю в холодильнику, але це не обов'язково.