Свідома клієнтка

Крем від алергії та креми від зморшок “Домашній доктор”

Крем від алергії та креми від зморшок “Домашній доктор”

Я спробувала три креми від “Домашнього доктора” і всі вони мені сподобались, креми відчуваються приємно та не забивають пори

Першим кремом який я придбала був крем з азуленом, коли мою шкіру спіткала алергія. Азулен допомагає з нею справитись. Крем також містить ефірну олію ромашки, зазвичай я уникаю ефірних олій у складі, тому що вони можуть підвищувати чутливість шкіри, однак нічого такого не відбулося і з першого ж нанесення я відчула значне полегшення, а за пару днів користування алергія пройшла

Я була настільки вражена ефектом, що захотіла спробувати й інші креми від цього виробника і наступним став крем для обличчя з пептидами зміїної отрути. Він містить міорелаксуючий пептид Син-Ейк (Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate), який має малу молекулу та може поникнути в глибину шкіри, щоб полегшити цей процес, формула збагачена гіалуроновую кислотою. Цей крем найжирніший з трьох

Також мене зацікавив їх крем з ретинолом, який дав мені можливість спробувати ретинол, не ризикуючи значними коштами. Трошки мене насторожував простий спирт у складі, проте ніякого негативного впливу спирту я не відчула, шкіра була добре зволожена і не пересушена. Доволі швидко я побачила, що рельеф моєї шкіри вирівнюється, тобто крем реально працює

Загалом, якість косметики “Домашній доктор” значно перевищує ціну та доводить, що не завжди косметика має бути дорогою, щоб бути дієвою. Зараз я обираю для себе креми з більшою кількістю активних компонентів в одному засобі, щоб вони працювали одразу з усіма питаннями моєї шкіри, бо я не застосовую додаткові засоби догляду, однак у випадку алергії неодмінно повернуся до крему з азуленом ❤

Дякую, що прочитали ❤

Більше про ретинол в дописі "На що здатна косметика?" https://club.makeup.com.ua/post/21906/