Mandarinka

Балансуючий шампунь Rebalancing Shampoo від нашумівшого Davines 👸🏻

Балансуючий шампунь Rebalancing Shampoo від нашумівшого Davines 👸🏻

Всім привіт!

Почну з того, що я перепробувала дуже багато різних шампунів, як дуже дешевих, так і дорогий проф, а все тому, що у мене жирна шкіра голови, і мені доводиться мити голову щодня. Саме тому дуже хотіла спробувати ще і цей італійський професійний шампунь.

Аромат мені дуже сподобався - не нав’язливий, ближче до трав’яного, колір бежевий - що в суміші дає асоціації з настоянками, відварами і всім цілющим для вашого волосся.

Сам шампунь доволі густий, великої піни не робить (про що повідомив і виробник одразу).

Балансуючий шампунь Rebalancing Shampoo від нашумівшого Davines 👸🏻
Балансуючий шампунь Rebalancing Shampoo від нашумівшого Davines 👸🏻

Почала використовувати шампунь щодня (мию голову вранці). Шампунь промиває дуже добре волосся, до скрипу. Після промивання водою, волосся аж скрипить.
Як результат - без гарного кондиціонеру - волосся буде пушитись і виглядати неопрятно, це варто враховувати.

М’яким, при умові такого агресивного очищення до скрипу, я б шампунь точно не назвала. Він мав збалансувати роботу сальних залоз, відновити та нормалізувати їх функції з виробництва шкірного сала - так обіцяє виробник. Але через регулярне настільки агресивне очищення - я думаю спрацював зворотній ефект - шкіра регулярно очищується до скрипу, що дає сигнал залозам, що треба працювати активніше - і як результат у мене почався зуд шкіри голови в лупа. 😤

Вирішення було просте - я чередувала шампунь з більш м’яким https://club.makeup.com.ua/post/21920/ і використовувала цей 1 раз на 2 тижні.

✅ Приємний аромат, зручний у використанні

〰️ Варто враховувати особливості шампуня і використовувати сильну маску або бальзам, бо волосся буде пушитись.

❌ Дуже агресивно очищує шкіру голови

❌ Викликав зуд та лупу

Можливо ви можете порадити якісний і не агресивний шампунь на кожен день? Буду вдячна за рекомендації ❣️