Тетяна Супронюк

Крем з багатошаровою емульсією Atopalm MLE Cream

Крем з багатошаровою емульсією Atopalm MLE Cream
Крем з багатошаровою емульсією Atopalm MLE Cream

Чим унікальний цей крем?

MLE Cream від Atopalm - один з найпоширеніших засобів, що мають у складі мультиламелярні емульсії. MLE комплекс схожий з міжклітинними ліпідами, тому легко вбудовується в порушені шари природних ліпідів і відновлює їх нормальну будову. Тому ламелярну емульсію ще називають «друга шкіра».

Чим крем на ламелярній емульсії відрізняється від звичайного?

  • Вбудовується в роговий шар шкіри та миттєво зволожує її.
  • Для зневодненої та пошкодженої шкіри така емульсія працює подібно до латки, загоює ранки та насичує шкіру.
  • Краще транспортує активні інгредієнти в шари шкіри.
  • Підвищує гладкість та пружність шкіри.
  • Швидше всмоктується та не залишає відчуття жирності.
  • Зменшує втрату вологи.

Крем від Atopalm працює у всіх цих напрямках! Також у складі засобу є допоміжні інгредієнти: сквалан, вітамін Е, енергетичне масло макадамії і виноградне масло, екстракт портулаку, екстракт кореня солодки, які працюють на живлення шкіри та її відновлення. Засіб не містить спирту і пігментів, замість штучних ароматизаторів в його склад включені масла. Крем має ледь відчутний, косметичний аромат.

Крем рекомендовано використовувати при:

  • дуже чутливій шкірі (захист та профілактика ушкодження)
  • зневодненій, сухій шкірі, з порушеним захисним бар"єром
  • як відновлення після пілінгів, ретинолу, кислот
  • при дерматитах, екземі, псоріазі, гіперкератозі, алергії
Крем з багатошаровою емульсією Atopalm MLE Cream
Крем з багатошаровою емульсією Atopalm MLE Cream

Текстура крему щільна. Може здатися, що для жирної шкіри він занадто щільний, але це не так. Моя шкіра добре його сприймає. Він як баттер - тане під впливом тепла рук, коли наносиш його на обличчя. Розхід крему при цьому мінімальний.

Цей крем - просто знахідка для сухої, чутливої шкіри, або шкіри з порушеним захисним бар"єром.

Крем став справжнім відкриттям для мене.

Крем добре поглинається шкірою. Після нанесення на обличчі немає жирної плівки, блиску чи іншого дискомфорту.

  • Коли мій ніс був натертий під час застуди серветками, крем допоміг заспокоїти чутливу шкіру та позбавив сухості і шелушіння.
  • Відновив губи, після обвітрення. На губах була сухість, шелушіння і навіть ранки. Я нанесла крем як маску ввечорі. А зранку від сухості та ранок не залишилося і сліду!

Зараз я використовую у своїй вечірній рутині відновлювальний крем з церамідами від Purito. Але цей від Atopalm мені подобається більше. Він стане мені в нагоді, коли наступлять справжні холоди, і шкіра буде страждати взимку. Він зволожить, наповнить шкіру, та вбереже її від негативного впливу зовнішніх факторів.

Однозначно, ви маєте це спробувати!