О'L

Моя знахідка

Моя знахідка

Радію, коли відкриваю для себе якійсь новий якісний продукт вітчизняного виробника. Певний проміжок часу вважала, що гідні косметичні засоби можуть бути лише європейського виробництва або США (всебічного захоплення корейською косметикою не розділяю).

Проте, поступово почала відкривати для себе дуже якісну українську продукцію, а засоби від Natureal заполонили мої шафки).

У цьому році несподівано для себе знайшла дуже цікаву косметику від Yana Kermoshchuk, що виробляється у Ворохті. Тож, дівчатка, наразі хочу познайомити вас із бальзамом для губ від цього виробника.

Враження від нього в мене навіть більш позитивні, ніж від Sister's Aroma. Мені подобається, що він майже не має запаху, чудово живить, зволожує та захищає губки. Саме в цій варіації він безбарвний, але начебто є й варіанти, що додають певний відтінок.

З дизайном пакування, на мій, погляд, треба трішки попрацювати, бо вигляд має дешевої помади для губ. Косметика позиціонується як натуральна та має маленький термін придатності. Поки маю досить гарні враження та намір спробувати щось ще від цього виробника.

Моя знахідка
Моя знахідка
Моя знахідка