krislemly

Lancome Lash Idole Mascara | ідеальна туш

Lancome Lash Idole Mascara | ідеальна туш

Привіт💕

Туш - це напевно мій улюблений продукт в косметичці. Нещодавно до мене потрапила мініатюрка Lancome Lash Idole. Про неї сьогодні і поговоримо.

Обʼєм: в мене мініатюра 2,5 мл.

Щіточка вигнута, досить довга, не надто широка, але й не вузька. Повністю повторює вигин вій. Щетинки досить жорсткі, різної довжини. Дуже гнучка, при використанні це не заважає і не допомагає.

Обмежувач працює справно, не дає щіточці набирати більшу кількість продукту ніж потрібно.

Колір: чорний, дуже насичений.

Аромат: нейтральний, майже відсутній.

Консистенція: кремова, не надто рідка, але й суха. Їй не потрібен час, щоб «розфарбуватися», одразу фарбує ідеально.

Враження від використання: туш дуже обережно профарбовує вії, не склеюючи їх. Гарно подовжує та створює вигин, ці два факти особливо важливі для мене, тому що мої вії ростуть прямо та особливою довжиною похвалитись не можуть. Туш не утворює грудочок навіть якщо нанести в декілька шарів. На віях виглядає дуже охайно.

Стійкість: туш тримається добре протягом усього дня, вона не обсипається надвечір, не відбивається на верхньому повіці.

Вологостійкість на вищому рівні, я встигла з нею і поплакати, і під дощ потрапити. Обидва випадки вона перенесла стійко.

Демакіяж: туш легко можна зняти теплою водою, вона змивається шматочками, без розмазування та кіл під очима. Або ж будь-яким засобом для демакіяжу.

.