O_Skomska

Результат після використання 3ох засобів🤔

Результат після використання 3ох засобів🤔

В село взяла саме пробніки для миття голови, адже це дуже гручний формат.

що маємо?

🔸Шампунь з пробіотиками для ідеального об'єму волосся від Masil.

Враження: звичайний шампунь, гарно очищає, має гелеву текстуру, добре піниться.

В мене зазвичай волосся взагалі без об'єму, і виробник вказує, що даний засіб його створить, але "чуда" не сталось😒

🔸Маска з чайним деревом від La'dor

Враження: маска має кремову текстуру, коли відкриваєш відразу відчувається інтенсивний аромат ментолу(в мене відразу асоціація із шампунем від Head & Shoulders 2in1 Menthol), навіть трішки починають сльозитись очі), але я люблю, коли в засобах є ментол, вона ніби дарує свіжість , відчуття чистоти.

Є одне але, лише після використання я прочитала , що вона також і для шкіри голови🤯, а це для мене дуже не очікувано, прийдеться купити ще раз , щоб спробувати її повноцінно😌

🔸Відновлюючий протеїновий термозахисний бальзам MOREMO

про нього писала пост❤️: https://club.makeup.com.ua/post/21389/

Результат після використання 3ох засобів🤔

Волосся носила 3 дні з гулькою, воно втратило свій вигляд, плуталось , було важко розчісувати🤬

Волосся після використання даних продуктів м´яке, зволожене, рівне, гарно виблискує на сонці, та взагалі не плутається (але хочу зауважити, що моє волосся взагалі не вибагливе, воно зазвичай вдячне за , будь які, продукти, тому плюс мінус результат схожий, просто мені потрібно при виборі орієнтуватись вже на особисті враження з приводу текстур, аромату, ціни)

Сподобалась дана комбінація😌 але маску протестую повторно ще для шкіри голови❤️