Nata_Po

Огляд на новий, або добре забутий старий формат підводки)

Огляд на новий, або добре забутий старий формат підводки)
Огляд на новий, або добре забутий старий формат підводки)

Це дуже цікавий варіант підводки, ні на що не подібний. Я так розумію, це своєрідний підвид аквалайнера. По факту ми отримуємо дуже твердо і щільно спресовані тіні, чи щось подібне, які активуються водою, застигають матовим фінішем і доволі тривало тримаються. У мене у відтінку ТЕ14 - Шатен, і як бачите, це скоріе такий темно-русявий відтінок, але приємний, хоч в рефілі виглядає дуже темним. Детальніше-нижче.

Все життя, починаючи з підліткового віку я малюю стрілки. Спочатку це були підводки-фломастери, потім з тоненьким пензликом, потім на китайському сайті я знайшла гелеву коричневу підводку, яку купляю з разу в раз і маю ще про запас декілька в шухляді, оскільки це те, чим я користуюсь, останні років...6-8-10? І коли Daniela P у своєму дописі (https://club.makeup.com.ua/post/19222/) розповіла про цю підводку я постійно вичікувала її в наявності. Адже гелеві підводки класні, але можуть підсихати, потім потрібно розводити міцеляркою, вимішувати. І все ж я не користуюсь однією роками, оскільки все ж вони завершуються)

Я довго чекала, коли вона нарешті з'явиться в наявності, тому як тільки побачила, одразу поклала в кошик, але трошки сумнівалась щодо відтінку. Але передивилась усі можливі відгуки та фото-свотчі і усвідомила, що якраз, але...не все так райдужно.

https://club.makeup.com.ua/looks/21083/ - я так тішилась цьому замовленню і покладала на нього стільки надій, а вже другий продукт зі спірним враженням.

Фактично ми отримуємо рефіл підводки вагою 2,5г у звичайному металевій шайбочці та в пластиковій коробці у якій цілком нормально його зберігати. Немає жодних проблем зі спонтанний відкриванням, все ок і займає мінімум місця, це супер.

Як бачите, у рефілі ми отримуємо доволі насичений та темний відтінок. А у місці, де я регулярно тицяла вологим пензликом - ще темніший. І на усіх свотчах це був достатньо темний відтінок.

Пробачте, я не старалась вивести якусь форму. Тицяла двома різними пензликами, якими зазвичай малюю стрілочку, але як виявилось на руці її намалювати складніше))

Як бачите, в принципі інтенсивність можна варіювати від доволі світло-бежевого до темнішого, але недостатньо на мою думку.

Після того, як я її отримала і в той же ж день протестувала, спеціально пішла змивати очі, щоб протестувати, я розчарувалась, при чому доволі значно. Тому, насправді, я так довго тягнула з відгуком, бо щоразу змушую себе її використати в макіяжі, щоб було що пофотографувати і показати вам. От якраз сьогодні зранку традиційно я зробила свій+- звичний макіяж. Затемняю складочку, наношу трошки відтінку на повіку, на центр і до внутрішнього кутика - блискучі відтінки. Нижню повіку підводжу темнішим.

Сьогоднішній мейк робила палеткою-шоколадкою від Revolution Mint Chocolate.

Після цього фінальним штрихом іде стрілочка, і потім вже додаю хайлайтер.

Вибачте, що контент не дуже естетичний, але правдивий. У мене можуть скатуватись тіні, бо маю глибоко посаджені очі і трошки навислий тип повіки. + моя база завершилась і я використовую тіні від Maybelline) Тому на це не дивимось, мова про підводку.

Вона в принципі складніше лягає на блискітки. Враження, наче оцей трошечки вологий пензлик прослизує і віддає свій пігмент. Фактично, якщо ми подивимось на двох очах ближче до центру підводка зникла і самостійно розтушувалась) ну....таке.

По-друге, у мене немає відчуття власне підводки на очах. Враження наче я намалювала таку напіврозтушовану легеньку стрілочку. можливо, якщо викоритовувати разом з тушшю - то виглядатиме краще.

Ще один мінус нанесення це прослизання але в іншому контексті. От я намалювала стрілку, але розумію,що мені бракує насиченості відтінку. Знову наношу шар і розумію, що я ним наче стираю попередній і утворюється якась залисина. І це мене шалено бісило всі рази. Бо це 🤯🤯🤯

P.S. Чому це добре забутий старий метод. Бо колись малювати тінями стрілки, можнгли ткож змочити пензлик для отримання більшої насиченості, от і тут маємо такий же ж результат. Один в один, правда самі тіні більш тверденькі і менший розхід.

Тут я наново її нанесла, щоб додати в центрі і трошки зробити її більш насиченою, ось що вийшло.

Стало трошки краще, але мені недостатньо, на жаль.

Цій підводці вже десь біля року і я її вжерозводила міцеляркою, тому вона трокши лягає грудочками на руку. На очах все ок, я користуюсь вже довгенько.

Як бачимо обидві підводки коричневі. Але моя це така темно-коричнева, навіть чорно-коричнева. Мені дуже подобається, як вона виглядає на очах, гарно підкреслює погляд, не розмазується, хіа це спека +30 і мої повіки лягли на стрілки) тоді десь щось трошки може відбитись. А так, то це залізобетонний продукт, у якому я впевнена. Я могла і поплакати і попасти під дощ і жодних проблем взагалі. Я собі спокійно йду без парасольки і ні за що не переживаю.

Тоді як ця пудрована підводка активується водою і змивається нею. Тому мені трошки страшно потрапити під дощ чи поплакати, бо, боюсь, що нічого не залишиться.

І фактично у всіх абсолютно дописах ви можете побачити те, як виглядає моя гелева підводка на очах. Один з останніх дописів, де чітко видно її насиченість, відтінок, рівність нанесення, яке візуально продовжує око (https://club.makeup.com.ua/post/21893/).

Я не хочу ще робити остаточний вердикт цьому продукту і намагатимусь знову і знову навчитись нею користуватись і врешті полюбити її, але на разі рука не тягнеться ВЗАГАЛІ, задоволення від користування - немає.

Але я щиро намагатимусь. В загальному образі вона може виглядати непогано, але це має бути лише світлий мейк. В смокі ви її просто не знайдете, принаймні в цьому відтінку.

Тож, мені дуже сумно, але я зовсім не впевнеа, що вартість цього продукту виправдовує себе.

За 310 грн я могла би купити 4 баночки своєї гелевої підводки. Тому на разі ще намагатимусь подружитись...робитиму спроби хоч якісь.