Хаiт Маргарита

#happybirthdaymakeupclub 🥳🥳🥳

#happybirthdaymakeupclub 🥳🥳🥳

А чи знаєте ви, що з точки зору соціології людині вкрай важливо належати до групи? 🤔

Ці групи можуть бути абсолютно різними : належність до расової групи, географічної, гендерної , соціальної, політичної , тощо.

Makeup Club - це група, в якій основною ідеєю являється естетизм і піклування про себе. 🥰 Я, як і ви, являюсь частиною цієї групи.

В наш час, з розвитком бьюті-індустрії, жінкам вже не потрібно обирати між туш’ю "Лєнінград" і бурячком для рум’ян.😅 Десятки тисяч продуктів косметичної індустрії заполонили полички торгівельних майданчиків . І якщо ти не хімік-технолог або мільярдер з безкінечними можливостями до покупок, дуже важко обрати потрібний продукт самостійно . Тож, саме тому ми з вами тут. 👭❤️👭

Одного дня представник Makeup Club запропонував мені стати експертом цієї спільноти. Пропозиція була відверто цікава.🤓😍

Але ви маєте розуміти, що у кожної професії є своя деформація.☝🏻 Особисто я вважала, що все те, що я можу розповісти про макіяж і догляд за собою всі вже давно і так знають.🤷🏻‍♀️

Заходиш в Гугл, пишеш запит і ось тобі тисячу двісті статей на тему. 🤪 Але знаєте що було в тих статтях ? 50% відвертої нісенітниці , 20% застарілої інформації часів мамонтів, 20% інформації, що суперечить одна одній і нещасні 10% золотого 🏆 граалю, які людина має збирати дрібками з різних джерел. Але якщо чітко не знати , що шукаєш, ці 10% перетворюються в голку в копиці сіна.😵‍💫

Звичайно, що зі своїм досвідом , я чітко розуміла де знаходиться ця інформація і мені здавалось, що для інших це теж очевидно. Сюрпрайз, сюрпрайз ….😂 НI!

Мої подруги розповіли мені як важко знайти правильний продукт для очей, підібрати вірний тон помади, а процес зняття макіяжу - це завжди стрес , сльози і плюс два прищі на підборідді .🙈😅

Тож, я погодилась на пропозицію.💪🏻🤩

Від так, я стала першим експертом у Мейкап клаб.

Я ділилася загально відомою інформацією в купі зі тими фішками та лайфхаками, які я здобула особисто протягом своєї 10 річної карʼєри візажиста.👩‍🎨

Мені подобається різноманітність бьюті-тем, які ми можемо з вами тут обговорювати .Я неймовірно тішуся зворотньому звʼязку, вашим коментарям, вашим запитанням .🥰🥰🥰 Це надихає знаходити все новіші та цікавіші теми для обговорення, ба більше , іноді , ви самі просите розкрити певну тему.

Тож, відповідаючи на питання «Що для мене Makeup Club?», я з впевненістю можу сказати - це сильне і потужне жіноче комʼюніті.👭❤️👭❤️👭❤️

Кожен з нас тут може вчити і вчитися, бути експертом і читачем, не витрачаючи власний час і кошт ми можемо спиратися на досвід один одного, бути новаторами і першовідкривачами нових підходів до догляду за собою.

Мейкап створив унікальний проект бьюті-сфери! 🔝🔝🔝 Український ринок до цього не мав такого майданчика, де можна поділитися своїм бьюті досвідом. Це - унікальне місце, яким всі ми можемо пишатися. 🥰🥰🥰

Відтак, я вітаю з днем народження не тільки Makeup Club, а і кожну з нас , хто пише тут , читає, шукає відповіді і задає питання! 🥳🥳🥳

І , якщо вже говорити про питання, то на честь свята урочисто дарую вам можливість обрати наступні теми для моїх дописів тут .

Чекаю вас у коментарях 👇🏻🫶🏻