Тетяна Супронюк

Бальзами для губ Carmex - мій мастхев для губ з приходом холодів

Бальзами для губ Carmex - мій мастхев для губ з приходом холодів

Скільки б у мене бальзамів для губ не було, а я завжди повертаюсь до Carmex.

Різномаїття бальзамів Carmex просто вражає: в баночці, в тубі, чи в стіку, класичний чи з ароматом - кожна дівчина знайде варіант для себе.

Всі бальзами мають майже однакові властивості. Текстура густа, жовтуватого кольору, з характерним ментоловим ароматом. Вони добре наносяться на губи та тануть при контаті з губами. Залишають після нанесення вологий блиск. Класична версія бальзаму має більш лікувальні властивості, а бальзами з ароматами добре доглядають за губами та зволожують їх. Бальзами дають на губах відчуття легкого приємного холодку.

Додаткові властивості бальзамів Carmex:

  • SPF 15
  • зволожувальна формула без парабенів та барвників
  • формула має загоювальні властивості
  • легка охолождувальна дія (не ефект збільшення, а саме охолодження, без volume-ефекту)

В своєму арсеналі маю 2 бальзами Carmex - з ананасом у тубі та з кавуном у баночці. Обидва бальзами чудово зволожуюють губи та мають приємний аромат, дають відчуття холодку на губах.

Звичайно, використовувати бальзам у стіку чи тубі на багато зручніше, особливо, в громадських місцях.

Бальзамом в баночці я користуюсь лише вдома. Для зручності використовую аплікатори.