BELENKAYA

Що в моїй сумці?

Що в моїй сумці?
  • Матувальні серветки. Незважаючи на те, що окрім них я ношу з собою пудру, матувальні серветки допомагають мені прибрати надлишковий жир із поверхні обличчя перед нанесенням декоративного засобу. Може це побічний ефект після лікування акне, але змішування себуму з пудрою — прямий шлях до забитих пор, тому завжди рекомендую поєднувати одне з іншим;
  • Бальзам для губ Carmex. Найкращий друг при обвітрених вустах, адже має в складі ланолін та м'яту. Єдиний недолік особисто для мене — у ванночку треба лізти руками, тому рандомно нанести засіб на губи не вийде. Звісно, є версії у тубах та стіках, але найкраща формула за дією та текстурою — тільки у ванночках;
  • Мініатюра парфумів в атомайзері. Вважаю, що атомайзер — це найкраще, що вигадала парфумерна індустрія, адже це так зручно! Всередині — Xerjoff Bouquet Ideale, моя любов. Завжди розтягую це задоволення, як можу;
  • Бар'єрний крем La Roche-Posay Cicaplast Baume B5. Хтось носить із собою звичайні креми для рук, але взимку вони не покривають всі потреби моєї шкіри. Саме бар'єрний крем не дає моїм рукам постраждати від вітру, вологи та мінусової температури + припиняє відчуття зуду, що дуже важливо;
  • Пудра NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Mattifying Powder. Вона є моїм фаворитом навіть не зважаючи на те, що у комплекті немає люстерка. Завдяки двом видам крохмалю, вона дуже надовго забирає блиск і не лишає ефекту «пирога» при нашаровуванні. Чарівний продукт!
  • Щіточка для брів. Багато хто помітив, що мої брови постійно стоять «дибки», адже я велика прихильниця мила. Здавалося б, навіщо мені щіточка? Справа в тому, що у власниць жирного або комбінованого типу шкіри, брови можуть частково «впасти» навіть при такому екстремальному стайлінгу. Саме тому доводиться фіксити ситуацію та підіймати волосинки на місце протягом дня. Дуже подобається саме такий варіант щіточки;
  • Резиночка Invisibobble. Дитяча версія прозорих пружинок із блискітками. Їх не видно, але просто дуже тішить :)

Як то кажуть, це небагато, але плідна праця (над собою) :) Дуже цікаво, що ви носите у своїх сумочках, тому обов'язково підтримайте челендж ❤️