molena

Люблю, щоб міцелярка лилася рікою. І Eveline підходить під мої забаганки

Люблю, щоб міцелярка лилася рікою. І Eveline підходить під мої забаганки

Ось така парочка з'явилася у мене нещодавно. Міцелярку обирала свідомо, а пінка йшла в подарунок по акції 1=2 в усім відомому е-магазині.

Майже завжди купую міцелярну воду від Eveline, тому що
✔️гарно змиває мейк з очей
✔️підходить для чутливих очей
✔️великий об'єм
✔️доступна ціна

Про ефект від застосування виробник пише таке:
▫️після 3 днів - зменшення подразнень, вирівнювання тону шкіри;
▫️після 14 днів - інтенсивна регенерація та зміцнення захисного бар'єру шкіри.
Це забезпечує натуральний сік Алое Вера у складі, вітамін В5 та комплекс Aquaxyl.
Але я у такі спецефекти не вірю. А ви?

Перепробувала майже всі види міцелярок від Eveline, вони мені плюс-мінус однакові та підходять.
Пробувала міцелярки різних цінових категорій, типу Collistar, Vichy, Bioderma, Mixa, Loreal. Нічого поганого про жодну не скажу. Але люблю ретельно просочувати ватні диски міцеляркою, а від цього і витрата засоба велика. Не готова витрачати більше 150 грн за відро міцелярки.

Люблю, щоб міцелярка лилася рікою. І Eveline підходить під мої забаганки

Щодо пінки для вмивання були сумніви чи підійде. Побоювалася, що через цинк може сушити. Але ні, приємний, м'який засіб, гарно доочищує після гідрофілки/міцелярки. Шкіра після вмивання матова, але без відчуття сухості та стягнутості.

Я повністю задоволена цією парочкою. Але... Мене збентежило, що майже всі надписи російською🤦‍♀️ Українською на пінці 3 мілки рядочки зі зворотнього боку, на міцелярці - 2. Ну, таке... Є питання до Eveline.