O’Ostah

Caffeine Solution 5% + EGCG від The Ordinary

Caffeine Solution 5% + EGCG від The Ordinary
Caffeine Solution 5% + EGCG від The Ordinary

Почну з того, що я не вірю в косметику, яка кардинально може вплинути на вікові зміни чи анатомічні особливості. Глибоки зморшки, синці, брак підкішрно-жирової тканини - такі питання може вирішити тільки медицина/косметологія. Особливо це стосується зони навколо очей. Та зволоження чи мінімальне зняття набряків під силу косметичним засобам. Саме для цього я закинула в кошик кофеїнову сироватку від The Ordinary. Поважаю цей бренд, він ніколи мене не розчаровував і подумалось, що моїм чутливим очам подарунок сподобається.

  • Caffeine Solution 5% + EGCG – це сироватка на водній основі, яка зменшує набряки  та темні кола навколо очей. Формула працює за рахунок поєднання високої концентрації кофеїну з високоочищеним галлатілглюкозидом епігалокатехіну (EGCG).

Aqua (Water), Caffeine, Maltodextrin, Glycerin, Propanediol, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Oxidized Glutathione, Melanin, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Pentylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan gum, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Propyl Gallate, Dimethyl Isosorbide, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

  • Як бачимо на фото, склад цілком безпечний, як і у всіх продуктах бренду.

Стан моєї шкіри у цій зоні не змінився. Зауважу, що сироватку потрібно закривати кремом. Якщо цього не зробити, Caffeine Solution просто висушить вщент і без того делікатну зону. Ба більше, залишить після висихання неприємні білі плями. Я закривала поживним кремом, але змін не помітила. Тож просто використовую кофеїн під настрій (не викидати ж).

Можливо, молодим і непримхливим засіб підійде. Але на офіційному сайті більшість відгуків співпадають із моїми враженнями. Тож від мене продукт отримує 0/10.

Якщо ваша оцінка вища чи ви маєте лайфхаки використання - діліться враженнями, із задоволенням почитаю.