Катерина Гурковська

Гідрофілка, дань моді чи необхідність?

Гідрофілка, дань моді чи необхідність?

Гідрофільну олію "Soda" від корейського виробника Holika я купила за порадою досить відомого косметолога-блогера.

І взагалі про існування такого чудового засобу як гідрофільна олія дізналася саме від неї, тепер цей засіб постійний житель на моїй поличці.

Чесно кажучи, дуже шкодую що раніше не знала про те що шкірі потрібне двохетапне очищення, адже можна було уникнути багатьох проблем і зекономити досить хорошу суму.

Навіщо ж все таки потрібна ця сама гідрофільна олія, коли є так багато різних косметичних засобів?

Справа в тому що інші засоби, наприклад як міцелярна вода або гелі, пінки для вмивання очищують лише поверхню шкіри, не проникаючи в пори ( які, як відомо, швидко забиваються шкірним салом та косметичними засобами, наприклад сонцезахисний або тональний крем).

Гідрофільна олія ж проникає скрізь ліпідний бар'єр шкіри і очищує пори, при регулярному використанні можна помітити гарний результат і добряче зекономити на чистці обличчя.

При виборі гідрофілки варто звернути увагу на склад, в ньому не повинно бути мінеральної олії, тому що вона може забивати пори, також варто уникати на початку списку кокосової та какао олії.

Склад гідрофілки " Soda" мене цілком влаштовує, в її основі оливкова олія, яка вважається універсальною для всіх типів шкіри, арганова олія, яка зволожує та живить шкіру, екстракти гамамеліса та чайного дерева.

Перевірку на безпечність складових на сайті олійка пройшла успішно.

Пакування

Засіб знаходиться у прозорій, пластиковій пляшечці об'ємом в 150 мл, зі зручним дозатором.

Сама олійка також прозора, з ледь вловимим, нейтральним ароматом .
І хоча консистенцію має рідку, розходиться економно, адже для вмивання потрібна невелика кількість засобу.

Читала відгуки, що дана олійка не змиває туш, у мене і в моїх подруг ( я їх теж "підсадила ") зовсім інший досвід: гідрофілка чудово справляється з цією задачею, навіть водостійка туш не проблема.

Спосіб використання

Для того щоб отримати гарний результат , а не зашкодити шкірі, користуватися гідрофільною олією потрібно правильно.

1. Засіб наносимо сухими руками, масажними рухами на суху шкіру обличчя.
2. Теплою водою змиваємо засіб, при контакті з водою олійка перетворюється в емульсію.
3. Вмиваємось пінкою або гелем для вмивання, дуже ретельно змиваємо.
4. Рутинний догляд за шкірою обличчя
.

Результат

Гідрофільну олію "Soda" я використовую протягом року, в результаті маю чисту, без висипань шкіру, сальні нитки ( які я раніше по незнанні вважала за комендони) стали менш помітними, потреба в регулярних чистках у косметолога відпала.






Гідрофілка, дань моді чи необхідність?
Гідрофілка, дань моді чи необхідність?