Demchenko Alina

Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)

Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)
Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)
Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)

Початок опалювального сезону і в подальному час морозів - для мене ознака, що треба міняти догляд. Чому так ? Ну по перше властивості деяких засобів не підходять на зимовий період, а якщо казати про особисте - я скидаю зміїну шкуру)

Вся справа в тому, що від сухого повітря і тепла в квартирі та сильного вітру і морозу за вікном - починається лущитись ніс, трошки лоба. Та й в цілому, шкіра потребує живлення, але без якихось спец ефектів.

Раніше я користувалась дитячим кремом johnson's Baby, але до мене потрапив більш цікавий продукт - Mermade No! Boring Days.

Продукт оформлений, як завжди, досить оригінально, але на цей раз - більш мінімалістично. Про креативність бренду нагадує поїхавший шрифт і оригінальний напис. На іншому боці склад, короткий опис і мімішна інструкція. Стандартна туба для мене завжди трошки зручніша, хоча коли продукт закінчується, треба брати ножиці. Пластикова кришечка якісна, а сама туба в міру м'яка і в міру тверда - баланс)

Аромату нема, здалеку має щось спільне с запахом дитячого крему чи присипки(але слабо слабо виражений - як на мене це дуже добре). Консинстенція данного засобу класична. Цене дуже щільний засіб, хоча і не тече, але при тому чимось нагадує їх лосьони для тіла . Хочу нагадати, що лосьони від бренду досить рідкі, але мають гарні зволожуючі властивості. Крем же , трошки щільніше, але сберігає легкість. Розподіляється по обличчю легко, але можна і переборщити.

Через легку текстуру, в перші рази - в мене так і було, через що, він мені здався навіть дуже жирним.

Засіб гарно поглинається і для моєї шкіріи потрібна невелика кількість. Алергічної реакції - не викликає, підшкирних призів чи будь яких висипань - теж ні. Не все ідеально : Т-зона все ж таки жирненька, але впринципі то і норма для цієї області .

Що до особливостей застосування :

Для себе я обрала певні комбінації, при яких данний засіб краще мені підходить. При ранковій рутинні, даний засіб гарно поєднується з засобами які містять вітамін С ( сироватка та гель для вмивання від Гарньер) або вечірній варіант без використання сироватки чи тонера.

Це нейтральний, гарно зволожуючий засіб, який прибрав лущення і не обтяжує мою шкіру. Він легкий, але при тому поживний. Жодної негативної реакції. Це просто хороший зволожуючий крем, який підійде для нормальної шкірі без недоліків, або легкої ступені сухої.

Як я вже казала спочатку - ну нудно ж з ним) Ні тобі нових проблем, ні танців з бубнем )))

Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)
Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)
Mermade No! Boring Days : крем з яким вам буде нудно)