Фісташка

Ензимна маска Gerard's. Лагідний пілінг шкіри обличчя.

Ензимна маска Gerard's. Лагідний пілінг шкіри обличчя.

Про упаковку нічого писати не буду так як маю відливант від косметолога. Тому у мене маска в звичайній білій баночці без розпізнавальних знаків.

Ензимна маска Gerard's. Лагідний пілінг шкіри обличчя.

Спочатку опишу спосіб використання.

Я роблю маску один раз на тиждень вранці коли мию голову. Найкраще якщо маска не буде висихати, а отже робити її треба у вологому просторі. Можна наносити масочку коли приймаєте ванну. Але нажаль я маю тільки душову кабінку тому роблю її коли мию голову. просто стараюсь обережно мочити передню частину волосся.

Крок по кроку:

1. Очищую шкіру обличчя. Я використовую умивалку CeraVe про яку писала ось тут

https://club.makeup.com.ua/post/21732/

2. Наношу ензимну маску. Роблю не супер товстий шар але так що б обличчя було білим без проплешин.

3. Іду в душ мити голову :) Маску треба тримати на обличчі близько 15 хвилин. Це як раз той час що я витрачаю на миття голови за методом кучерявої дівчинки.

4. Після душу добре змиваю теплою водою маску.

5. Наношу сиворотку і кремчик

Все догляд готовий

Я не дуже розумію як саме працюють ензими. Помітила один цікавий момент: одразу після використання маски ефект майже не помітний але наступного дня я бачу що пори трохи почистились, шелушіння пропали.

На фото ви бачите результат після та до використання. Звичайно вликі забиті пори воно не почистило але маленькі пори очищені, обличчя на дотик мякіше і гладкіше. На камеру дуже важко зафіксувати такі зміни, але в обведеній зоні добре видно різницю

✔️ Макіяж після маска лягає рівно

✔️ Простота у використанні

✔️ Очищує пори

✔️ Відлущує шелушіння

✔️ Обличчя мяке і гладке

❌ Ціна

Я дуже задоволена цим продуктом і точно продовжу користуватись ензимами.

⭐⭐⭐⭐⭐