olena_glossy

Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼

Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼

5 ⭐ та 464 відгуків на момент написання тексту. Звичайно, я не змогла пройти повз цю міцелярну воду та вирішила її випробувати.

Виробник пропонує різні об'єми у пластикових флаконах: 75 мл, 250 мл та 500 мл. Мій флакон має старий дизайн, але оновлений виглядає більш стримано та мінімалістично.

Ціна вражає. 75 мл коштували 32 грн. В середньому такий об’єм залежно від місця і акцій можна придбати за 26-40 грн. Так буває? 🤨

Склад цікавий та натуральний:

🔹 в основі очищена вода з екстрактів індійських трав (Амла, Хна, Брінгарадж, Шикакай, Арітха, Ним)

🔹 наступна трійка: гель Алое Вера, рослинний гліцерин та децілглюкозид (цілком безпечний м'який ПАР з крохмалю)

🔹 композиція консервантів Sorbitan Caprylate, 1.3-Propanediol and Benzoic Acid – безпечний і допустимий варіант

🔹 д-пантенол, вітамін Е, екстракт лотоса, органічний екстракт кокоса, молочна кислота з кукурудзи

🔹 на останньому місці компонент середньої безпеки – парфумована композиція. Враховуючи склад цієї міцелярної води цей компонент мені здається зайвим, трави самі по собі ймовірно мали б давати аромат.

Яка ж ця міцелярна вода? Прозора з ледь помітною каламутністю. Запах ледь відчутний і, на жаль, не можу назвати приємним – якийсь дивний (але мене не нервує).

Перейдемо до найцікавішого – тест-драйву. Малюнок з косметичних засобів на руці, ватний пафф, добряче змочений міцелярною водою, починаємо розважатись😊

Міцелярки не пожаліла так само як і часу, коли пафф був прикладений до засобів, щоб їх розмочити.

Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼
Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼
Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼
Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼
Чи може натуральна міцелярна вода щось змити? 🐼

Висновки.

Дана міцелярна вода підійде лише дівчатам, які роблять лайтовий макіяж з використанням термотуші. Зможете змити тіні (без бази), рум’яна, хайлайтер, нестійкий тон.

Навіть дуже сильне тертя (на обличчі так повторювати не потрібно) не дає можливість стерти олівці, туш, тіні на базі та стійку помаду.

На жаль, ця міцелярна вода підійде лише дуже обмеженому колу дівчат, але якщо ви у цільовій аудиторії, чому б не користуватись засобом з доволі хорошим складом?)

P.S. Перед використанням раджу обов’язково зробити тест на алергію на зап’ясті. У мене нюансів не було, але враховуючи кількість трав у складі і т.д. краще перестрахуватись.