Елена

Sane SPF 15 Multi-Filter Sunscreen pH 6.5

Sane SPF 15 Multi-Filter Sunscreen pH 6.5

Коли пішов сніг, я вирішила, що ступінь захисту від сонця можна знижувати 😁 До цього користувалася SPF 50.

Зараз я перейшла на Sane SPF 15 Multi-Filter Sunscreen pH 6.5. Він мені замінив також денний крем.

Sane SPF 15 Multi-Filter Sunscreen pH 6.5

Крем має середню консистенцію, не щільний, але розподіляється по шкірі не надто легко. Має сильний аромат, який хвилин 40 буде з вами після нанесення. На мій смак його забагато. Та то таке.

Після нанесення здається, що крем заважкий, та вже хвилин через 5 це відчуття зникає. Крем добре вбирається, не залишає на шкірі відчуття липкості, білих розводів чи якихось неприємних відчуттів. Має помірний вологий фініш, та в данному випадку це його плюс.

На протязі дня шкіра відчуває себе добре з цим кремом. Мені дуже подобається, як вона виглядає. Зволожена, гладенька, свіжа. Склад також порадував. Крім фізичних та хімічних фільтрів, у складі також є лецитин, екстракт ламінарії та вітамін Е.

Зараз моїй шкірі вистачає зволоження та живлення від цього крему. Тому на холодний період заходить добре. Наношу я його у достатній кількості, як звичайний санскрін.

Єдине що, це об'єм. Всього 40 мл. Хотілося б більше )))