Швець Карина🤍

Ензимна серветка від Kodi

Ензимна серветка від Kodi
Ензимна серветка від Kodi
Ензимна серветка від Kodi

Ловила цю серветку довго, адже її постійно немає в наявності, та ще й коли зробили замовлення, чекала його на три дні довше саме через неї.

Це один з бестселлерів нашого клубу, і я не могла не спробувати його.

Тут не буду сильно зупинятись, зазначу лише, що є багато протизапальних екстрактів - наприклад, хаутюнія, гамамеліс віргінський.

Ексфоліююча дія базується на основі молочної кислоти та ферментованого екстракту гарбуза.

Бачила у відгуках дівчат, що вони ділять цю серветку на 8 частин. Звичайно, моя економна душа зробила так само ))

І не дарма, бо я не уявляю, як можна було б таку здорову серветку використати за раз. Маленького клаптика з головою вистачає на повноцінну процедуру, тож це взагалі виходить дууууже бюджетно.

Треба змочити серветку теплою водичкою, віджати її, після чого круговими рухами масажувати обличчя протягом декількох хвилин. В процесі утворюється піна (і її дуже багато, а це знову доводить, що серветку однозначно треба розрізати).

Під час процедури обличчя не пече, не стягує - ніякого дискомфорту. Після легенького масажу йдемо і змиваємо пінку з обличчя.

В мене трошки підзабиті пори, бо я зараз з усякими ексфоліаціями підзав'язала через жахливу сухість шкіри, вмиваюся лише м'якенькою умивашкою - тому маємо шо маємо.

Але подивіться на це. Шкіра прямо блистить після процедури, якщо придивитися, то на носі можна побачити відображення мого вікна. Моє запалення на щоці трошечки "стухло". Сальні нитки добре посвітліли - звичайно, не зникли, але результат мене повністю влаштовує.

Я в захваті від цієї крихітки! Оце вразила, так вразила. Букду повторювати її тепер на постійній основі (якщо зловлю в наявності))). Рекомендую! Таке гарне очищення, прекрасний склад і чудова ціна - що ще треба?

При бажанні цією серветкою можна замітини ензимну пудру, але я люблю багато банок в продуктів у догляді, тому буду користуватись і тим, і тим. Беріть, поки є в наявності!

Дякую за увагу.