Strange Love

O’BAYS Satin Lip Liner: Примхливий шоколадний відтінок

O’BAYS Satin Lip Liner: Примхливий шоколадний відтінок
O’BAYS Satin Lip Liner: Примхливий шоколадний відтінок

Олівець має приємну формулу. Текстура м’яка і комфортна, не викликає сухості та піддається розтушуванню. Фініш - щось середнє між сатином та матом, в залежності від стану губ (якщо вони добре злоложені, фініш стає більш сяючим).


Колір шоколадний. На моїх губах він виглядає непогано, має вайб 1990. Однак, якщо губи сухі або мають нерівну поверхню, то цей відтінок може лягати плямами. В такому випадку олівець виглядає так, наче я неакуратно їла хліб з Nutella і забруднила губи. Тому з цим відтінком краще не жартувати та наносити його на добре зволожену шкіру без кірок. Навіть мої сьогоднішні свотчі вийшли доволі плямистими, попри те, що я завжди готую губи перед зйомкою.


Стійкість непогана, як для такої м'якої формули. Близько 4-5 годин. Проте на стакані відбиток все ж залишається.


Загалом, олівець O’BAYS Satin Lip Liner у відтінку 05 – це непоганий варіант для створення вишуканого макіяжу в шоколадних тонах. Однак особливістю 05 відтінку є те, що він вимагає майже ідеальної поверхні губ, на сухих устах з кірочками він ляже так, наче ви заїлися шоколадною пастою.

Саме цьому відтінку я б поставила 3 з 5, цікаво спробувати менш темні кольори, можливо, вони лягатимуть більш рівномірно.

O’BAYS Satin Lip Liner: Примхливий шоколадний відтінок
O’BAYS Satin Lip Liner: Примхливий шоколадний відтінок