Хаiт Маргарита

5 дієвих зимових масок для обличчя не за всі гроші світу

5 дієвих зимових масок для обличчя не за всі гроші світу
  1. Laneige Special Care Cica Sleeping Mask - одна з моїх улюбленців. Випадково потрапила мені в руки в міні-версії, але попала в саме серденько.🔝

Якщо розглядати ії в розрізі масок для зими, то вона вписується ідеально, бо одним з головних компонентів маски є центелла азіатська. Цей чудовий, натуральний і безпечний інгредієнт працює над відновленням дерми та зміцненням захисного бар'єру шкіри. Ще ця маска містить похідні з центелли кислоти, які працюють ще міцніше, ніж сама центелла.

Також там один з моїх улюблених компонентів - сквалан, молекули якого легко вбудовуються у ліпідний шар шкіри та перешкоджає випаровуванню вологи. Ще там олія чайного дерева, олія Ши, пантенол…корооотше, це - скарб 💎

Це нічна маска, яка до ранку робить з мене принцесу, яка добре спить, гарно їсть і мало працює 👸

Мій рекоменд!🤌🏻

2. Huxley Keep Calm Healing Mask - кожен рік настає той момент, коли від перебіжок по крижаними вулицями та обнімашками з теплими батареями моє обличчя з пЕрсика перетворюється на курагу. Щось мені здається, що така ситуація знайома всім дівчатам…😏

Вихід є! Чому я вирішила що саме ця маска мені допоможе? Бо вона зроблена з кактуса, який вижив у пустелі, бо вміє накопичувати вологу, то може він й мені відсипе? 😜

Консистенція легка та схожа на желе.Окрім кактусу у складі ще купа корисних екстрактів рослин(заколупаюся перераховувати всі)

Маска відновлює, заспокоює, глибоко зволожує та освіжає шкіру. Від обвітрених щок - ідеально !🤗

3. Medi Peel Herbal Peel Tox - шукала маску на зимовий період, яка б змогла делікатно очищувати мою і без того зневоднену шкіру. І це саме вона!🫰🏼

У складі комплекс пептидів, які роблять шкіру більш пружною, корисні водорості, сіса - комплекс, який прибирає шелушіння та зміцнює бар'єр та зелений чай, який прибирає роздратування шкіри та покращує колір обличчя.

Ця детокс-маска дійсно дає відчуття чистоти шкіри, прибирає роздратування, почервоніння ще й при цьому залишає шкіру зволоженою та гладенькою. 👼😇

Якщо б ще хату мені прибрала, то можна б було з неї ікони малювать😅

4. Dr. Jart+ Shake & Shot Маска-альгінатний коктейль "Ліфтинг & Свіжість" - дуже крута зволожуюча альгінатна маска! Коли вам треба швидко привести свою шкіру в норму - беріть, вона справді це вміє. 😉

У складі гіалуронова кислота та різні корисні екстракти.

Зазвичай всі не люблять альгінатки, бо там треба шось виміряти пропорції, потім десь змішувати, складно наносити і т.п. 😵‍💫Тут вже про все подбали - всі пропорціі за вас виміряні, стаканчик для змішування є, дійсно зручна лопатка для нанесення є. Маски багато та ще вистачить на шию, або декольте.

Ще один бонус - легальна можливість хвилин 25 валятися на дивані і нічого не робити, бо альгінатні маски можна приймати на собі лежачи, тому що вони важкі,і коли ви з цим всим ходите, то гравітація тягне обличчя вниз, а нам такого не треба.

Після неї - шкіра- персик! зволожена, підтягнута та свіженька!🍑☺️

Підтягнути з сайту не можу,бо її немає в наявності, тому прикріпляю фото)

5. І на останок покажу вам мої улюбленні тканеві маски.

Я дуже люблю такий формат масок і багато чого пробувала, та в мене є свої фаворити.

Якщо хочеться швидко привести свою шкіру в порядок: зволожити, пом'якшити,тонізувати, підтягнути, то я люблю ї рекомендую вам цих малишок:

А які маски "не за всі гроші світу" любите ви?

Давайте перетремо у коментарях ;-)