Оліч

La van de - Пінка для всіх типів шкіри "Делікатна"

La van de - Пінка для всіх типів шкіри "Делікатна"

Я вже писала відгуки на ліфтінг-крем та омолоджуючу сироватку цього бренду, і от у мене ще залишилась пінка для вмивання.

Ціна - 450 грн за 150 мл

Пакування - стандартна помпа з вспінювачем. виглядає гарно, але пластик темний та непрозорий і не видно розхід продукту

Текстура та аромат - пінка виходить дуже щільна, на фото одне натискання помпи. Є сильльний аромат лимонних льодяників.

Склад - коротенький і, як на мене, цілком непоганий:

  1. Water (Вода): Основний компонент для розчинення і розподілу інших речовин.
  2. Olivderm: Водорозчинна олія оливки
  3. Glycereth-2 Cocoate: Дериват гліцерину та кокосової кислоти, використовується як очищуючий та зволожуючий компонент.
  4. Malic Acid (Яблучна кислота): Ексфоліант, може допомагати видаленню відмерлих клітин шкіри.
  5. Agar-Agar: Гелюючий агент, використовується для створення консистенції гелю.
  6. Carbomer: Засіб для забезпечення стабільності та консистенції продукту.
  7. Allantoin: Заспокійливий компонент, призначений для зменшення подразнень та вдосконалення стану шкіри.
  8. Grape Seed Extract (Екстракт з насіння винограду): Антиоксидант, який може захищати шкіру від вільних радикалів.
  9. 2-Phenoxyethanol: Консервант, використовується для збереження продукту, може викликати подразнення шкіри у деяких людей.
  10. Neroli Oil (Ефірна олія неролі): Має приємний аромат та може мати заспокійливі властивості.

Враження від використання: пінка мені сподобалась, вона комфортна, не сушить та не стягує шкіру. Судячи з того, що ніяких висипів не з'явилось - очищує добре. В принципі я більшого від пінок і не чекаю). Щодо ціни - вона таки вище, ніж у більшості українських брендів, але можливо тут більш беспечний склад, бо подивившись для порівняння склади девевших пінок, я побачила набагато більше різних ПАРів на початку. Та звісно я не експерт і це лише мої припущення. Не впевнена, що повернусь до неї, але не шкодую про покупку.

Дякую за увагу 💖

La van de - Пінка для всіх типів шкіри "Делікатна"
La van de - Пінка для всіх типів шкіри "Делікатна"