krislemly

O'BAYS Ultra Volume Mascara | туш, яка справила гарне враження

O'BAYS Ultra Volume Mascara | туш, яка справила гарне враження

Привіт💕

Відгуки на декоративну косметику я пишу не так часто, тому треба це виправляти. Сьогодні у нас на огляді туш від бюджетного бренду O'BAYS.

Пакування: тюбик з тушшю зроблений із пластику, глянцевий. Виглядає лаконічно та мінімалістично.

Туш має гарний обмежувач, завдяки чому на щіточці залишається оптимальна кількість засобу - саме стільки, скільки потрібно.

Щіточка бочкоподібна і загострена до кінця, вона щільно набита щетинками різної довжини і товщини, що дозволяє їй захоплювати кожну вію та рівномірно її профарбовувати.

O'BAYS Ultra Volume Mascara | туш, яка справила гарне враження

Текстура: кремова, щільна, . Дуже пластична, гарно наноситься і легко нашаровується.

Мої вії: прямі, світлі та заплутані. Особливого обʼєму або довжини теж немає. Тому вії я завжди профарбовую довго та нудно.

Отриманий ефект мені подобається: вії розділені, їх колір насичений, відповідно, погляд виходить більш виразним! Туш не розмазується на нижньому повіці і не відбивається на верхньому. Без ефекту драми, просто свої вії тільки краще. Протягом дня поводиться більш ніж гідно (фото зроблено ввечері, туш на віях близько 10 годин). Видаляється легко будь-яким засобом для демакіяжу.

Підсумок:

- свої вії, тільки краще;

- без ефекту накладних вій;

- хороший обЄС та поділ.

.