molena

Порівнюю 5 олівців для брів

Порівнюю 5 олівців для брів

Природа нагородила мене гарними бровами, але кривими руками та підлітковим віком, який припав на 90-ті та моду на "ниточки".
Багато років я нещадно скубла брови. А коли перестала, вони вже втратили здатність на відновлення🥺

Отже олівці та помадки для брів мої вічні супутники. Без підфарбованих брів виглядаю як покоцана.

Досвід використання різних олівців в мене великий, тож напишу всі плюси-мінуси 5 останніх.
Почнемо рейтинг від найгіршого до найкращого.

Порівнюю 5 олівців для брів

Essence MicroPrecise
Відтінок: 03 Dark Brown
Об'єм: 0,05 г
Ціна: ~80 грн

Кажу цьому олівцю жирне ні! Тому що він малює товсті жирні лінії.
Є вбудована в кінчик точилка, але підточити неможливо, бо текстура трохи твердіше за пластелін.
Стійкості немає, хоча заявлен як Waterproof, на комбі шкірі пливе.

Catrice Slim'Matic
Відтінок: 040 Cool Brown
Об'єм: 0,05 г
Ціна ~100 грн
Класний відтінок, це саме той ідеальний насичений коричневий без рижини. Стрижень оптимальної м'якості-твердості, легко наноситься і не пливе. Можна промалювати волоски, можна розтушувати.
Недолік: влітку мені не вистачило стійкості.

Eveline Cosmetics Brow Pencil
Відтінок: 01 Taupe
Об'єм: 1,2 г ???
Ціна: ~80
Також приємний відтінок для середньо-русявих. Формулу удосконалили, бо перші випуски постійно ламалися.
Стійкість гарна, наноситься м'яко.
Але... цього олівця мені вистачає на 3-4 тижні, в той час як інших на 2 місяці. При цьому грамовка значно більша, ніж у інших. Можливо це помилка і вказана вага всього олівця з корпусом.

LAMEL Make Up Insta Micro Brow Pencil
Відтінок: 401 та 403
Об'єм: 0,12 г
Ціна: ~80 грн
Цей олівець мав би зайняти 1 місце, бо за якістю, ціною, відтінками, стійкістю він топ. Проте можна натрапити на партію з дуже твердим грифелем. А ще я помітила закономірність: якщо купувати олівець в ІМ, то твердість така, як треба для промальовування волосків. А якщо в оффлайн магазині, то можна потрапити на твердий. Думаю, справа в тому, що в магазинах під лампами та в надмірному теплі олівець підсихає.

Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil
Відтінок: 004 Medium Brown
Об'єм: 0,09 г
Ціна: ~150 грн
Олівець дорожчий за інші, але зверніть увагу на грамовку, вона майже в 2 рази більше, отже і вистаяає надовше.
Мої улюблені відтінки цей 004 і ще іноді беру 005 Dark Brown.
Олівець трохи мякіший за Lamel, але для мене це плюс і на стійкість не впливає. Якість завжди передбачувана, де не купуй.

Ось такий мій досвід. А ви олівчики використовуєте? Який мені ще варто спробувати?