BELENKAYA

Effaclar Duo(+) VS Effaclar K(+)

Effaclar Duo(+) VS Effaclar K(+)

Спершу я познайомилася із La Roche-Posay Effaclar K(+). Це був перший крем, який дійсно допоміг мені побороти підліткове акне. Але потім я вирішила, що цього результату мені замало, тому La Roche-Posay Effaclar Duo (+) досить швидко пішов на випробувальний термін. Далі я розгляну кожен із кремів окремо.

Що по особливостям?

  • має приємну гелево-кремову текстуру, сам бренд називає це аквагелем;
  • не викликає відчуття печіння, поколювання, навіть на пошкоджених ділянках шкіри;
  • має свіжий, трохи медикаментозний запах;
  • може використовуватись як база під макіяж, що доволі зручно;
  • некомедогенна формула;
  • прибрав усі запалення та постакне за 3 тижні використання;
  • залишає трохи липкий фініш, який особисто мені не подобається, але це можна йому пробачити.

Що по складу?

  • ліпо-гідроксі кислота надає мікровідлущувальний ефект;
  • вітамін Е надає потужну антиоксидантну дію;
  • карнозин зміцнює матрикс шкіри;
  • аерліціум ТМ попереджає появу блиску протягом дня.

Особисто я була вражена дією і результатом, адже ще жоден засіб не робив свою справу так швидко і без зайвих діалогів. Але є і мінус: така дія була помічена тільки в перший раз. При повторних застосуваннях шкіра звикала та вже не так активно реагувала на активні компоненти, тому доводилося робити перерви між використаннями у 2-3 місяці.

Що по особливостям?

  • покликаний прибирати висипання, але на першому етапі використання він їх тільки посилив;
  • дійсно працює із постакне, чудово прибирає синці;
  • зволожувальний ефект не виражений, шкіра з'їдає його за кілька секунд, після чого з'являється відчуття стягнення;
  • текстура майже не відрізняється від свого попередника — славнозвісний аквагель;
  • аромат приємний, притаманний усій серії Effaclar.

Що по складу?

  • аква позе філіформіс + манноза допомагають надовго відновити баланс шкіри;
  • ніацинамід прибирає локальні запалення;
  • прокерад (запатентований керамід) попереджає появу постакне.

Скажу одразу: якщо для вас не спрацювала запатенована формула, яка працює для інших — ви використовуєте її неправильно. Так сталося і зі мною. Effaclar Duo (+) не можна наносити на вологу шкіру, тільки на повністю суху (як і з ретинолом), а також потрібно починати із невеликих доз, щоб шкіра звикла до нового активу (так, як із ретинолом). Якщо ви помічали, що на наступний ранок після нанесення з'являлися болючі висипання — зробіть перерву у тиждень та поверніться до засобу викорситовуючи його вірним чином.

Настільки подібні, що їх легко сплутати між собою.

  • Effaclar K(+) я залишила на постійне використання. Навіть із перервами у використанні, він продовжує підтримувати моє обличчя у притомному стані. Я не вірю у тези, що якщо після нанесення з'являються висипання, то це «‎очищується» шкіра. Так не має бути і про це вам скаже кожен косметолог.
  • Effaclar Duo (+) перейшов у категорію вечірнього активу, який я навчилась використовувати дозовано та відповідно інструкції. Саме він може допомогти вам досягки ефекту «glass skin», адже формула прибирає навіть сальні нитки. Необхідно випрацювати для себе оптимальну дозу і мати терпіння, тоді результат перевершить ваші очікування :)

Якщо ви використовували ці креми, напишіть про свій досвід, дуже цікаво почитати ваші враження :)