Швець Карина🤍

Rexaline Hydra 3D Hydra-DepolluSkin Gel-Cream

Rexaline Hydra 3D Hydra-DepolluSkin Gel-Cream

Я отримала цю мініатюрку в подарунковому боксі і вже трохи нею покористувалася.

Чому трохи - розповідаю детальніше.

З самого початку чекнула склад і побачила на другому місці ALCOHOL DENAT. Я розуміла, що це значить, але спробувати ж треба - тому наносила крем у вечірній рутині.

Він дає приємне відчуття холодку, причому доволі помірної сили, яке було б дуже доречним влітку.

Але зараз мені такий ефект не сподобався.

Текстура - легкий крем (я забуваю робити фото, тому згадала вже, коли пробник був пустий😂)

Аромат - класичний косметичний, кремовий (якщо ви розумієте, про що я).

Я користувалась мініатюркою три дні, але помітила значне підвищення сухості і стягнутості шкіри, що взагалі не дивно. Так, воно було не критичним, але все одно було - і це факт.

Більше ніяких негативних реакцій не додалось (і слава Богу), проте все одно залишки пробнику я використала на шию і зону декольте.

Враховуючи ціну повнорозміру, а це +- 2000 грн, я взагалі не зрозуміла цей продукт.

Склад тут теж не самий хороший - не хочу повністю розбирати, бо навіть не бачу сенсу, але там лише силікони, декілька екстрактів, алкоголь і стабілізатори/загусники/емульгатори тощо.

На мою думку продукт явно не вартує своїх грошей, і навіть пробник я б не рекомендувала до використання.

Як є, зате чесно)

Rexaline Hydra 3D Hydra-DepolluSkin Gel-Cream