Багацька Ірина

Маска від Sane з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 – так чи ні?

Маска від Sane з оксидом цинку і вітамінами РР, В1, Е, А, В7 – так чи ні?

Перше знайомство з цим продуктом в мене було завдяки MakeUp, я отримала пробник у подарунок до замовлення. Я примудрилась цей пробник розтягнути на тиждень (3 використання) 😂. Навіть при такому ощадному застосуванні я відчула приємний ефект, після чого замовила повнорозмір, тож користуюсь я нею майже місяць і вже можу поділитись своїми враженнями.

Багато про пакування не говоритиму, це звичайна, досить зручна у використанні туба з дозатором.

Засіб має приємну тактильно, однорідну консистенцію. Завдяки цьому маска дуже легко наноситься та розподіляється по шкірі.

Аромат у неї легкий, приємний, ненав’язливий.

В мене порядок дій стандартний:

1️⃣. Проводжу двоетапне очищення – міцелярною водою, а потім очищаючою пінкою.

2️⃣. Тонізую шкіру тоніком (до речі, зараз користуюсь продуктом цього ж бренду з АНА, РНА та вітаміном С, пізніше розкажу про свої враження 😊).

3️⃣. Розподіляю маску на обличчі та шиї. Залишаю її на шкірі впродовж 15 хвилин, після чого змиваю теплою водою.

4️⃣. Наношу на шкіру обличчя крем, а на губи нічну маску.

І на цьому моя вечірня рутина з обличчям завершується.😊

Маску я використовую 2-3 рази на тиждень.

У використанні маска дуже комфортна, після нанесення вона швидко висихає, вигляд це має абсолютно білий, мій котусько дивився на мене ну дуже здивовано.😂 При цьому засіб зовсім не стягує шкіру.

В описі продукту вказано, що перші пару хвилин можуть відчуватись легкі пощипування, але в мене нічого подібного не спостерігається.

Як писала вище аромат досить легкий, косметичний, тож зовсім не заважає мені релаксувати ці 15 хвилин.😊

За місяць використання я помітила, що:

  • трохи вирівнявся тон шкіри;
  • забирається жирний блиск, шкіра стає більш матовою;
  • маска підсушує та поступово «прибирає» невеликі почервоніння.
  • пори трохи звужуються і помітно світлішають.

Чи варто чекати від цієї маски чудес? Думаю ні, але це досить непоганий базовий, бюджетний догляд.

Дякую за увагу! 💞