Vikulyk

Як приноровити світлий олівець для губ?

Як приноровити світлий олівець для губ?

405-доволі світлий молочно-рожевий відтінок, який не найкраще буде дивитись соло, але, якщо поєднати з іншими косметичними продуктами, що я часто і роблю, то виходить дуже цікаво.

Олівчики дуже стійкі, з матовим фінішем, спочатку жирні, що дозволяє їх розтягувати, тому для губних поєднань дуже навіть. Раптом хтось купив і незнає куди діти такий світлий відтінок, можливо вам сподобаються мої ідеї.

Не судіть строго за відео, бо фарбуватись через камеру телефону, в яку дивитись через невелике дзеркало ще той квест, але мені було цікаво 😂

Як приноровити світлий олівець для губ?

1-ий варіант: Беру олівчик сливового чи рожевого відтінку і обводжу контур, тут я обрала Eveline Cosmetics Max Intense Colour «26», а серединку заповнюю гелевим Ламель.

2-ий варіант: Тут уже роблю контур олівчиком 405 і серединку заповнюю світло-рожевою глянцевою помадою чи блиском.

цього разу обрала помаду Wet N Wild MegaLast High-Shine Lip Color «Mad for mauve"

Ось так я люблю фарбувати губи, так світлі олівці, як сольний варіант виглядають на багатьох специфічно, а от фанатам омбре може сподобатись 😊