BELENKAYA

Філософія для рук від Sense Education

Філософія для рук від Sense Education

«Ми дослідники повсякденності. Ті, що досліджують себе через свої почуття, ніколи не втратять зацікавленість. Sense education: філософія нетривіальних ритуалів кожного дня» — це перше, що кинулося мені в очі, коли я розпочала розглядати упаковку.

Дуже ціную, коли за продуктом щось стоїть, бо таким чином ти стаєш причетною до ідеї його створення. Олдскульна туба нагадала мені креми та бальзами від «Grown Alchemist», вони теж полюбляють бавитись із дизайном, але не такі доступні. Тому спершу — тестую наше.

  • крем має щільну текстуру, щільнішу ніж Sister's aroma, тому це must have на відчутні холоди;
  • має легенький аромат дині. Це не «звична штучна динна запашка», а приємні ноти наче тільки почищенної дині (що не дивно, адже ключовий компонент формули — олія дині Калахарі);
  • аромат на руках довго не тримається, для багатьох це буде плюс;
  • вбирається швидко, зовсім не залишає відчуття липкості та має вельветовий фініш;
  • не викликає відчуття печіння чи подразнення при нанесенні на пошкодження;
  • 90% крему — натуральні інгредієнти;
  • продукція виробляється із турботою про людину та повагою до природи, тому ніякого тестування на тваринах;
  • без парабенів;
  • народжено в Україні (усе виробництво Sense Education розташоване в Україні – від баночок і тюбів, які виготовляють на харківському заводі, до самих засобів, виробництво яких у Києві).
  • олія дині Калахарі регенерує та омолоджує;
  • олія вишні пом'якшує шкіру;
  • масло персика підвищує еластичність;
  • масло манго стимулює вироблення колагену;
  • екстракт насіння огірка чудово зволожує;
  • сквалан зберігає руки захищеними від зовнішніх факторів.

Якщо диня — не ваш потенціальний улюбленець, крем має ще дві варіації ароматів: смородина та базилік.

Після нанесення шкіра почуває себе комфортно + ніякого жирного блиску. Не викликає бажання витерти долоні.

Так. Більше того, хотіла б спробувати ще щось, бо ціна + дизайн + made in Ukraine = ідеальний варіант для мене. Хочеться підтримувати своїх талановитих виробників.