Alina Litva

Що в моїй сумочці?

Що в моїй сумочці?
Що в моїй сумочці?

Я не люблю носити з собою велику косметичку, на всі випадки життя зі мною коректор Tarte і матуюча пудра MAC.

1️⃣ Консилером перекриваю синці, почервоніння та непотрібні плями, використовую під очі, і на лобі з підборіддям. Фактично заміняє тональник))

2️⃣ MAC Blot pressed powder напівпрозора, зливається із тоном шкіри. Пудра самостійного відтінку не дає, а лише освіжає макіяж, можна нашаровувати. Рідний спонжик відмінно "затирає" пори. Делікатно працює на матування та не сушить шкіру.

3️⃣ Ще я люблю рум'яна, але вони сюди чомусь не потрапили)) безперечно must have для мене.

4️⃣ Бальзам для губ не принципово який, обираю натуральний склад. Зараз це Caudalie, подобається текстура та матовий блиск. Скільки б я шарів не наносила, почуття липкості та плівки на губах не виникало жодного разу.

5️⃣ Матувальні серветки. Беру будь-які, але найзручніші у використанні від Fenty Beauty, компактна упаковка зі змінним блоком/рулоном. Якщо побачите – беріть не замислюючись.

6️⃣ Японські краплі для очей. Добре зволожують та не викликають звикання. Вони мають досить тривалий час дії, захищають від інфекцій, знімають роздратування після тривалого навантаження і миттєво відбілюють білок. Стильна та зручна упаковка.

7️⃣ Крем для рук Rilastil із хлоргексидином купую ще з часів пандемії. Виконує антисептичну дію та зволожує, зручний формат.

8️⃣ Парфуми в атомайзері Travalo. Стильний дизайн та швидко заправляється. Давно зі мною кочує із сумки в сумку, а й досі в ідеальному стані.

9️⃣ Стік Mustela з колд кремом від морозу і вітру. Ідеальний для сухих та відкритих ділянок шкіри, рятує від обвітрювання, зручно брати із собою. Аромат медово-ванільний.

🔟 Засіб для відновлення нігтів CND RescueRXx використовую найчастіше для кутикули. Свого часу допоміг відновити нігті після зняття гель-лаку. Добре зволожує та швидко вбирається, на відміну від масел.

Діліться, без чого не виходите з дому?