Свідома клієнтка

Чому не можна облизувати губи?

Чому не можна облизувати губи?

Доволі довго я не розуміла, чому не можна облизувати губи. Багато де пишуть, що не можна облизувати губи через вологу, але ж я п’ю, їм соковите, це твердження виглядало для мене нелогічним. В решті решт я не дізналась, що ферменти у слині, які призначені для того, щоб розщеплювати їжу, також розщеплюють захисну плівку на губах, тобто губи не можна облизувати не тільки взимку, а взагалі.

Цієї зими мої губи не страждають, догляд за ними не особливий, це може бути мій улюблений бальзам для губ Sierra Bees Unflavored Organic Lip Balm, або я можу нанести денний крем, призначений для обличчя, на все, включаючи губи, або крем для шкіри навколо очей на ніч. В догляді за губами мені допомагає те, що олівець для губ Lamel їх не сушить, хоча, користуючись ним не кожен день, я помічаю, що на наступний день після використання олівця губи виглядають трішки гірше, і використання безсульфатної зубної пасти (сульфати в зубній пасті можуть сушити губи). Я уникаю скрабів для губ, тому що навіть якщо на губах виникли якісь кірочки, я не хочу здирати з них цей захист. Dr. Shereene Idriss радить використовувати для відлущення шкіри губ гліколеву кислоту в слабкій концентрації і я б ні за що не стала цього робити. Мені більше подобається порада Dr. Dray наносити на губи косметичний вазелін, цей метод я сама не пробувала, хоча знаю поціновувачів вазеліну. Не впевнена, що вазелін буде працювати краще ніж прекрасний бальзам з 4 компонентів Sierra Bees і мені подобається чергувати цей оклюзійний бальзам, який створює плівку, з не оклюзійними кремами.

Дякую, що прочитали, сподіваюсь, було корисно 🌹