V R O D L Y V A

Honest Products

Honest Products

Привіт Makeup club 🖤

Хочу поділитися українським брендом, який відкрила для себе нещодавно (приємне відкриття 😊)

і мене здивувало, що у клубі майже немає на нього відгуків.

Перше, що привернуло мою увагу - мінімалістичний і стильний дизайн. А далі все докладно.

Honest Products

Упаковка: напівпрозорий коричневий флакон із зручним дозатором. Витрата продукту краще видно на просвіті баночки.

Текстура: гелева прозоро біла. Добре пінитися.

Запах: тонкий аромат квітів + трішки солодковатий, але саме троянди (як вказав виробник) я не чую.

Активні компоненти:

  • комплекс амінокислот
  • пантенол
  • екстракт перлин
  • рицинова олія

Результат. Добре очищає шкіру голови. Об'єм кореня є, але немає вау-ефекту. Тобто, як пише виробник: природний обсяг без обтяження. Шампунь підходить для щоденного використання, якоїсь сухості шкіри голови чи волосся не виявила.

Об'єм: 500/ 2000 мл.

Також у бренду з'явилася новинка - рефіл товар - велике і зручне пакування популярного продукту:

✔️економно + позитивний вплив на навколишнє середовище (адже використовується менше пластику, можна щоразу заливати в наявну тару).

Рефіл: 2000 мл.

P.S. ціна рефілу на 50% дешевше, ніж 4 повноцінних шампуні.

Упаковка: сама баночка прозора із зручним дозатором. Легко відстежувати залишок продукту. Мені подобається, що зберігається мінімалістичний стиль, але при цьому за кольором флакона можна швидко відрізняти кондиціонер від шампуню.

Текстура: кремоподібна біла. Відмінно розподіляється по волоссю, добре вбирається.

Запах: ось тут якраз відчуваю легкий трояндовий аромат.

Активні компоненти:

  • екстракт перлин
  • пантенол
  • гіалуронова кислота
  • молочні протеїни

Результат. Хоч я й ретельно його змиваю, але вже одразу в душі відчувається гладкість волосся. Після сушіння на дотик волосся м'яке, добре розчісується і візуально блищать на сонці.

Об'єм: 200/ 500 мл.

Мій спосіб застосуванні: наношу на вимите вологе волосся, попередньо злегка віджавши воду з них, змиваю водою через 5-10 хв. І так після кожного використання шампуню.

Соррі, фоток не залишилося, тому що я познайомилась вперше з цим брендом, починаючи з цього продукту, а мене тоді ще в клубі не було.

Шукала я конкретно засіб з молочною кислотою і з ph 4,5.

І саме про цей товар розповім докладніше.

Упаковка. Той самий мінімалістичний стильний дизайн. Баночка прозора із зручним дозатором. Легко відстежувати залишок продукту. Єдине, що я хотіла б довести до ідеалу - вказівку на упаковки ph - це зменшило б мої пошуки інформації про цей продукт.

Текстура: гелева прозоро біла. Добре пінитися.

Запах: ніжний аромат марула (ніжно солодковатий).

Об'єм: 300 мл.

Результат. Користувалася ним щодня, дуже м'яго очищав шкіру та слизові, не сушив, якогось дискомфорту не було, наодворот відчуття комфорту тривало цілий день. На дотик шкіра була м'яка та ніжна.

Активні компоненти:

  • молочна кислота (AHA) підходить для чутливої ​​шкіри, виконує функції зволоження, освітлення кольору шкіри, підвищення її еластичності та пружності, зменшення глибини зморшок, прискорює регенерацію шкіри після пошкоджень, запобігає появі запалень, бореться з лущенням шкіри;
  • екстракт бавовни має зволожувальні, поживні, пом’якшувальні, заспокійливі та захисні властивості, позитивно впливає на зрілу шкіру, сприяючи її регенерації (впливає на виробництво колагену і еластину), а також завдяки високому вмісту вітаміну Е;
  • пантенол прискорює загоєння ранок і мікротріщин, має протизапальну та заспокійливу дію, пом'якшує та відновлює шкіру;
  • екстракт мильнянки надає на шкіру дезінфікуючу та тонізуючу дії. Є натуральною речовиною, яка утворює піну. Регулює жировий баланс шкіри. Мильнянка володіє протизапальними, протигрибковими та очищувальними властивостями. Використовується при різних захворюваннях шкіри. Покращує капілярний кровообіг, пом’якшує шкіру, зменшує алергічні реакції.

Висновки: приємне співвідношенням ціни та якості. Естетика, ефективність, насолода.

Лавкі Honest Products 🖤