Annet🦄

SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу

SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу

🎄Всім чемним дівчаткам різдвяний привітик!

Сьогодні хочу вам розповісти про свій губно-доглядовий арсенал добра. Тут не вистачає тільки рожевої манюнькі від Laneige, але я впевнена вже всі в курсі як вона виглядає.

🚀То ж полетіли по суті:

Carmex Lip Balm Бальзам для губ "Ананас і м'ята" - купувала його з початком війни. Думаю важливо відзначити, що це був перший засіб, який я купила закордоном для відновлення своєї забутої вдома косметички, шкіри губ та мого психічного стану. Бо шопоголізм та бажання виглядати достойно в українок в крові і тут навіть війна не стає нам на заваді. Засіб класний - блищить на губах не гірше блиску від Fenty Beaty за мульйон грошей (спойлер, бо про нього далі). Єдиний мінус - це охолоджувальний ефект і присмак м'яти в роті - мені він вже відверто остогид. Я розумію, що може ця ментолова нотка є фірмовим стилем у Carmex, але ми тут говоримо відверто. Тому хтось може потерпіти, а хтось буде шукати заміну цьому бальзамчику на наступний раз.

Carmex Lip Balm Бальзам-стік для губ "Швидка допомога" - у мене зі смаком полунички. Що сказати бальзам дієвий і нібито усі з ним добре, але оцей охолоджувальний присмак у роті мені вже дуже піднадоїв. Думаю, що ера кармексів особисто для мене закінчилася. Але засіб дієвий і я його від душі рекомедую (якщо ментоловий присмак у роті для вас не є критичним).

Олівець для губ Bioderma Atoderm Lip Stick - класний легкий бальзамчик з легесенькою цитрусовою ноткою. Мені цей засіб дуже імпонує - не викликає жодного дискомфорту. Наношу товстим шаром і на день мені зволоження цілком вистачає. Великий плюс - це ненав'язливе мінімалістичне пакування (на відміну від яскравого кармексу). Все ж таки аптечна косметика виглядає трошки серйозніше))

Бальзам для губ Nuxe Reve de Miel Lip Balm - ну без нюксу на ніч нікуди. Як ви вже встигли помітити фірму цю я люблю великою любов'ю, то ж нарешті придбала цей недешевий, але такий омріяний бальзам. Довго вагалася чи брати цей, або рожевий. Але поки що зупинилися на цьому і не шкодую. Бальзам гарно живить і відновлює шкіру губ. Він густий і теж має ніжний аромат меду і цитрусових. Для поціновувачів ароматів Nuxe запах може здаватися не таким хардкорним, але як на мене, то це швидше плюс.

Бальзам для губ, обличчя і тіла "Класичний" Vaseline Original Petroleum Jelly - побачила цю штуку в улюбленого блогера Osia і мені раптом теж стало треба. Ну ви знаєте як це буває. Не знаю, що про нього сказати - вазелин він і у Африці вазелин. Тільки цей рожевий (посилання на саме такий не знайшла) має дуже приємний аромат - малинової цукерочки. Решта навіть не знаю. Якоїсь магії не відбулося у нас. Мені здається, що Nuxe краще живить шкіру.

Блиск для губ Fenty Beauty Gloss Bomb Universal Lip Luminizer у кольорі 02 Fussy мені на День Народження подарувала сестра. Вона його спробувала у подружки і сказала, що це ідеальний двійник Dior Addict Lip Maximizer. Як на мене, то Dior легший за консистенцією і швидше зникає (ну і оцей божественний аромат тік-таку). Блиск Fenty зникне тільки коли ви його з'їсте - це реально найщільніше і найжирніше покриття, яке я коли-небудь відчувала. Дуже прикольний блиск, який я відверто можу віднести до доглядової косметики. Кольору губам він не надасть, зате блищатиме так, що побачать з космосу. Рекомендую у якості "побалувати себе краотку" або "Живемо 1 раз".

Блиск для губ Mesauda Milano Extreme Gloss Lip Gloss - цього красунчика на мій превеликий жаль в наявності немає і тому лінк не крипиться, але рекомендую вам, дівчатка, хто закордоном, або може тут закинете в обране ций блиск, бо він нереально крутий. І за ароматом, і за ніжністю пензлика, і за дією. Цей гарячий італієць відчувається на губах ідеально. Блищить і трошки надає нюдового відтінку із мегаблиском.

Висновки:

Думаю для догляду за губами цілком достатньо було б біодерми і нюксу, але космоголіки вони такі))

Чи є серед цих засобів ваші улюбленці? Якщо ні, буду дуже рада вашим рекомендаціям

SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу
SOS! Рятуймо наші губи - від бюджету до люксу