Vikulyk

Кажуть це наче ботокс) Тест драйв)

Кажуть це наче ботокс) Тест драйв)

Спочатку я користувалась лише кремом, потім ввела сиворотку, тепер це і патчі. Оскільки я пробувала ботокс, правда в міжбрівку, то маю з чим порівняти, тому цим патчам до ботокса далеко, як і будь-якому іншому продукту в плані зморшок.) Але насправді це досить хороші патчі, які гарно зволожують і зменшують якісь припухлості, а якщо тримати в холодильнику, то це просто як ковток свіжого повітря.

Продукт гарний і дієвий, не пустишка, фанатам патчів має сподобатись,

Кажуть це наче ботокс) Тест драйв)

Я користуюсь цими патчами більше тижня часу і скажу, що ефект є зразу, мені дуже подобається, як вони заспокоюють шкіру навколо очей, якось я була її дуже розтерла і потримала перед сном даний продукт, то ранком позбулась будь-якого дискомфорту.

Патчі фіксуються нормально і не сповзають, звичайно краще їх тримати належачи, але в мене рідко на те є терпіння, тай дітьо не дасть почілити))

Вони мають дриглисту структуру, не розповзаються, але порвати неважко.

В коробочці 60 штук, відповідно вистачить на місяць часу щоденного використання.

Є паличка для гігієнічнішого використання.

Тут ж пептиди, центела і гіалуронка все, що я дуже люблю 😊

Кераміди , для мене являються найкращим компонентом для боротьби і профілактики зморшок.

Центала-супер заспокіюючий засіб і класно при висипах.

Гіалуронка-спорний продукт, всюди діє по різному, має багато підвидів, але тут вона явно не сушить.

Якщо міміка, вік, чи просто так склалось, то звичайно на 100% недопоможе жодний кремчик, але відстрочити і добре зволожити шкіру, щоб краще почуватись лишнім не буде. Ботокс нажаль єдина важка артилерія, це процедура спорна, тому подумати варто добре, або прийняти себе і зрозуміти, що зморшки-це людська природа.

і наостанок, ще фото для порівняння)