Demchenko Alina

Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn

Думаю що не одна я стикалась з таким, що дуже складний день на роботі - вибивав з колії. Але не завжди виходить відкласти справи та нічого не робити. Таке ось життя))) Але кожен знаходить свій варіант релаксу, що б хоч якось зняту ту фізичну і емоційну напругу. Мій варіант - ванна+музика.

Ну а яка ванна без чогось пахучого та заспокійливого.

На цей раз, на допомогу від вигорання - прийшла чарівна пудра для ванни від Mermade. Колись, я вже тестувала сіль і була в захваті від аромату та приємної шкіри ( що правда засіб не дуже економічний, через це було трошки сумно). Тож я була не здивовала відчути прекрасний аромат, який нагадує маршмелоу яку змішали з якимось фрутовим зефіром.

Аромат ніжний і яскравий водночас, заманює у свої капкани, через що забуваєш про все на світі. Хочеться лише насолоджуватися цієї солодкою хмаринкою .

Засіб у сухому вигляді, має лавандовий колір, нагадуючи корегуючу(кольорову) пудру для обличчя. З упаковки - аромат дуже яскравий, але на це не звертайте увагу, бо факту у упаковці ми вдихаємо концентровану версію. Приємну, але все ж таки концентровану.

При взаємодії з водою - починається справжня магія поза Хогварством. Вода поступово зафарбовується в рожево фіолетовий відтінок, який схожий на справжнє зілля. Він переливається як шимерний еліксір, можно пробачити трошки крупного глітеру. Але цей магічний омут виглядає максмально естетично, через що хочеться просто наповнити склянку і дивитися на цю красу вічно.

Відчуття на шкірі приємні. Засіб не сушить шкіру , не викликає алергічної реакції, а такий блиск як у перлини - не фарбує тіло. Авжеж, краще після такої вани змити це все тіло. Тут як і у солі - треба багато засобу, що б зробити насичений колір і відчути цей ніжний ефект на шкірі. Доречі перші секунди, мені здавалось що засіб буде пінитись, але реакція була лише декілька секунд , то ж піни я не отримала ( а вона і не потрібна, бо як дивитися на таку красу через шар піни?)

Ця пудра здатна покращити настрій, навіть коли взагалі нічого не хочеться.

А ще ідеальний декор для моїх фото )))

Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn
Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn
Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn
Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn
Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn
Додай трошки магії у будні дні разом з Пудрою для ванни Mermade Magic Unicorn