Надія nhutei

Мій ідеальний Адвент-календар ч.3

Мій ідеальний Адвент-календар ч.3

Комірка 19. Невеликий прямокутник, пакунок підозріло схожий на ще одні рідкі тіні для повік.😅

Сподіваючись, що ми помиляємося з тінями, розгорнули з тобою папір і побачили блиск для губ з діамантовим сяйвом O’BAYS Diamond Lip Gloss.

Цей надзвичайно блискучий і ароматний блиск навертає на святковий настрій, як тільки наносиш його на губи. Не липкий, хоч і не дуже стійкий, цей блиск цілком непогано може доповнити легкий домашній новорічний мейк. 😉

Але бутерброд зі шпротами навряд чи переживе)

Мій ідеальний Адвент-календар ч.3

Розгортаємо папір і дістаємо кавовий антицелюлітний скраб для тіла Chaban Natural Cosmetics 200мл..

Взагалі, досвід використання кавових скрабів у мене доволі пєчальний. Натуральні дуже шкрябають шкіру, а від містера Скраберса я взагалі взялася прищиками. Не знаю чому я свого часу вирішила знову спробувати кавовий скраб, але це виявилося просто прекрасним рішенням!😍

Ніжний, делікатний, м'який, ароматний і має гарні очищуючі властивості. Шкіра після нього ніжна і, як бачите, я вже використала все, тому доведеться повірити мені на слово.😅 Текстура, наче суфле або м'яке масло. Готова співати оди цьому засобу щоденно)) Повторю у 2024 році.

Тут під зеленим папером запаковані рідкі кристали для блиску волосся з цінними маслами Brelil Professional.

В плані догляду за волоссям у мене все максимально просто: на голову неможна наносити нічого, окрім спец.шампунів, а волосся мазати масками просто лінь)) Тому мені ідеально підходить варіант, коли я по волоссю розподіляю ці кристали.

Не можу сказати, що вони роблять чудо, але пухнастість і електризованість прибирають, а коштують небагато. За рік так і не використала баночки.🤷🏻‍♀️ Гарний варіант для адвент-календаря. Набагато кращий, ніж компактні дзеркальця і пробники...)

Розгортаємо пакуночок і бачимо біленьку, мов сніжинка, резинку для волосся з натурального шовку MAKEUP Skinny Scrunchie Milk.❤️

Таке диво я дарувала мамі, але і сама разок спробувала. Це єдина комірка мого адвента, яка містить те, чим я не користувалась постійно, але дуже-дуже хотіла б. Резинка гарно тримає, не ламає волосся і легко знімається, а виглядає краще за резинки з тканини.😊 Аксесуарів для волосся для мене багато не буває)

Розгортаємо цю мініатюрку і отримуємо мініатюрку)) Без червоної помади в адвенті нікуди! А ще й в рік Дракона, коли одягаєш зелену сукню.😉 Маємо PAT McGRATH криваво-багряного кольору, про яку я вже писала в огляді червоних помад https://club.makeup.com.ua/post/7547/

Щоб її гарно нафарбувати треба час, бо вона дуже пігментована, а часу до Нового Року залишилося дуже мало, тож я дещо поспішала)) Але щиро люблю саме цей червоний.

Свято! Різдво! Новий Рік! Кому що ближче) І от фінальний продукт, який мені дуже сподобався і який на 100% треба додати в мій ідеальний адвент - це парфумований спрей для тіла Victoria's Secret.

У мене квітково-апельсиновий теплий аромат, що чудово підходить на зиму. В міру стійкий, в міру терпкий, в міру солодкий. Я люблю таке і користуюсь із задоволенням. Сьогодні цей спрей завершить мій новорічний образ. 😇

Ось такий образ у мене вийшов і з ним я буду святкувати тихенько вдома.

Дівчата, красуні! Я вас всіх вітаю зі святом і бажаю всім нам одного) До зустрічі у 2024 році!

А ще, хай всі наші мрії і фантазії стають реальними 😘