Фісташка

Альгінатна маска з колагеном і еластином з ефектом ліфтингу Joko Blend Premium

Альгінатна маска з колагеном і еластином з ефектом ліфтингу Joko Blend Premium

Корисні властивості альгінату, еластану та колагену

Альгінат це полімер що добувається з морських водоростей, є повністю натуральним інгредієнтом. Ця речовина містить в собі купу мінералів і інших корисних речовин що добре працюють в сфері ліфтингу.

Загалом альгінат має дуже широкий спектр дії:

- Виводить важкі метали і токсини зі шкіри

- Сприяє зменшенню зморщок та їх попереджує

- Має зволожувальну дію

- Насичує шкіру корисними мікроелементами

- Освітлює пігментні плями

Так як альгінат є гарним провідником, його добре використовувати в тандемі з іншими речовинами, що б вони краще проникали в шкіру.

В комплексі з колагеном маска покращує еластичність шкіри і має ліфтинг ефект.

Також в масці є Діатомова Земля. Її використовують у косметичних засобах для дбайливого відлущування ороговілих клітин епідермісу, глибокого очищення пор і вирівнювання загального рельєфу шкіри.

Альгінатна маска з колагеном і еластином з ефектом ліфтингу Joko Blend Premium

Маска продається як фасованими порціями по 20 грам, так і великими пакетами.

Сама маска це пудра дуже дрібного помолу. Моя була трохи фіолетуватого кольору. Має легкий приємний квітковий аромат.

Покроково як я використовувала маску

1. Очистила шкіру. Просто умилась пінкою і не наносила жодних додаткових засобів.

2. По інструкції з пакування я замішала маску. Висипала в посудинку вміст пакетика і налила стопку (так легше відміряти кількість) ледь теплої води. Далі добре перемішувала кашицу. На жаль мені не вдалось замішати однорідно без комочків. Як я не старалась комочки залишились. Треба більше практики 🙂

3. Далі наносила маску на обличчя. Написано що наносититреба шпателем (так було б зручніше) але у мене шпателя не було тому робила я це ручками. Наносила товстим шаром

4. Ставимо таймер на 20 хвилин і займаємось своїми справами

5. Знімаємо маску. Підчіплюємо застившу маску на підборідді і обережно знімаємо її знизу вверх шматками.

6. Далі умиваюсь теплою водою що б прибрати залишки маски

7. Далі виконуємо вашу стандартну рутину (сиворотка, крем)

Пам'ятайте що маска застигає. Тому готувати її і наносити треба досить швидко. Я думаю в 5 хвилин треба вкластись. Для цього найкраще підготувати все необхідне заздалегідь.

Після підсихання маска стягує обличчя, а тому краще обходити місця під очима.

Маску краще не використовувати частіше ніж 1-2 рази на тиждень. Наскільки я читала, найкраще пройти курс в районі 8 процедур.

На фото: перша фотографія "До" і дргуа "Після"

Маска дуже зручна у використанні. Вона досить швидко застигає на обличчі і не стікає поки ви її наносите.

В ній зручно продовжувати займатись своїми справами поки вона діє і омолоджує вас 🙂

Знімається маска легко. Але будьте обережні з найтоншими краями. Вони досить сильно присихають до обличчя. Їх краще не руками знімати і потім змити теплою водою.

Якщо маска попала на волосся (а в мене так і було, бо я занадто далеко нанесла на скронях), ну видирайте її. Розмочіть ту частину потім теплою водою і вона легко зніметься.

Не повторюйте моїх помилок, не зливайте залишки маски в сток, коли миєте місткість в якій все замішували. під дією великої кількості води речовина трохи збільшується в об'ємі і стає гелевою. Це може забити сток. Я встигла зрозуміти свою помилку і викинула все в сміттєве відро.

Після маски обличчя має здоровий натуральний блиск. Шкіра м'яка і очищена. Як на мене, пори очистились добре. Також звузились пори. До речі кілька висипів запалених у мене після маски, як то кажуть, “вилізли”. Тобто замість того щоб прищик потихеньку кілька днів запалювався він швиденько викинув весь білий бруд і все.

Про ліфтинг ефект не скажу нічого, бо прям зморшки воно не розгладило, але я думаю що за раз нічого не буде.

Шкіра зволожена і приємна на дотик. Трошки більш світла ніж зазвичай.

Маска працює добре, приємна у використанні і коштує копійки. Я вважаю що це 10 з десяти і обов'язково куплю собі ще.