sonya korol

Як щодо смачного мандаринового пуншу?

Як щодо смачного мандаринового пуншу?

Моя подруга психолог говорить, що на сприйняття простору впливають багато факторів: форма, колір, аромат, звуки тощо. І справді, ви коли-небудь замислювалися над тим, чому одні місця ми любимо більше за інші? Відповідь саме у підсвідомості сприйняття, і важливу роль в цьому відіграють пахощі.

Заходячи до приміщення перше, що ми відчуваємо це запах, який несе у собі інформацію про людину, її вподобання та інколи навіть сферу діяльності. Розуміючи ці тонкощі я свідомо вирішила придбати спрей для дому свого улюбленого бренду MAREVE.

Спрей MAREVE "Mandarine Punch"став влучним доповненням до дифузора у боротьбі з небажаними запахами, та ще однією чарівною паличкою, що допомагає швидко створити атмосферу свята, або затишку. Та й іноді просто хочеться порадувати себе після важкого робочого дня класним запахом у спальні.

Як щодо смачного мандаринового пуншу?

Буду відвертою, користувалася такою штукою вперше і дуже переймалася чи не залишаться брудні плями на текстилі, меблях чи підлозі... Ніколи не забуду перші не сміливі натискання на дозатор спрею та миттєве полегшення, бо всі упередження в моїй голові були марними! Килим та диван чисті, на підлозі жодної плями. А аромат просто божественний.

Окремої уваги заслуговує дозатор, який дуже якісно зроблено, легко натискається та економно розпилює аромат.

Певно у вас вже виникли питання, навіщо стільки дописів присвячувати ароматам у приміщенні. Та за період локдауну та війни дім став не просто місцем для перепочинку. Це тепер наші фортеці, наші кав’ярні та ресторани, робочі офіси та розважальні центри для дітей, а ще це безпечне місце для зустрічі із друзями. Тож створення затишку та атмосфери вдома тепер стали важливішими, а разом з Makeup доступнішими. Дякую за це❤️