Alyona Fedyk

Очищувальний бальзам Heimish

Очищувальний бальзам Heimish

Я люблю макіяж, люблю стійкі декоративні засоби, люблю тональні основи, а значить – мені дуже потрібне ефективне очищення. Я не відмовлялась від міцелярки, а для другого етапу використовувала гель або пінку для вмивання. Так було тривалий час і так, швидше за все, буде відбуватись і надалі… Але все за порядком. Мені захотілось ще більшої чистоти шкіри. Гідрофільний бальзам – варіант непоганий, тим паче я дуже довіряю живим рекомендаціям. Пробуємо…

Натуральна основа, без парабенів, гіпоалергений.

За інформацією бренду у складі міститься комплекс олій та екстрактів: олія ши та цитрусів, кокосове масло, а також екстракти білих квітів.

Важливо наносити бальзам на суху шкіру обличчя, трішки масажувати, а потім додавати теплу воду та емульгувати на обличчі. Після цього змити водою.

Бальзам має густу текстуру, нагадує кокосове масло. Коли наносиш його на суху шкіру, він тане та нагадує за консистенцією молочко. Додаємо теплу воду та перетворюємо бальзам на емульсію – ніжну та м’яку. В цей момент можна побачити як шкіра очищається від декоративної косметики. Після змивання бальзаму вона набуває неймовірної оксамитовості. Не стягується, присутнє відчуття повного комфорту.

Я чую лише дуже насичений трав’яний аромат. Мені він нагадує щось лікувальне, тому я не в захваті. Вже потім, під час інтенсивного емульгування десь там відчуваються лимонні акорди. А хотілося б щось квіткове, тим паче, у складі цілий комплекс білих квітів – лілія, жасмин, фрезія… Ех, як же я чекала хоча б віддалено ці ноти:) Зрештою, не скажу, що запах мене дратує. Він швидко змивається, тому за це точно не бачу сенсу знімати бали за продукт.

Я не фанатка водостійких декоративних засобів, але в моєму арсеналі є каял від Мейбелін та парочка стійких помад. До цієї компанії я додала гель для брів, який теж не дуже легко змивається:) Отож, як бачите, навіть без теплої води бальзам зміг нейтралізувати ці стійкі засоби на шкірі. Але! Якщо ви хочете змити з вій туш, це ідея не дуже хороша. Я все ж більше довіряю міцелярній воді: ніякої тобі пандочки на ніч:) Вибачте за не дуже естестичне відео)

Цей момент дуже важливо взяти до уваги. Бальзам Heimish має бути першим етапом в очищенні, далі – використання пінки або гелю. Якщо цього не робити, шкіра з часом буде притягувати забруднення, утворяться комедони та навіть запальні елементи. Нащо нам це потрібно? Та й відчуття жирності залишиться на шкірі, якщо засіб змити лише водою. Тому з точки зору економії бальзам Heimish – не найдешевший варіант. Але навіть якщо використовувати будь-яку гідрофільну олію, вам доведеться потратитись і на другий етап очищення.

Якщо ви відчуваєте, що звичного процесу очищення шкіри вам не достатньо, тоді бальзам Heimish – річ непогана. Якщо ж ви, як і я, цілком задоволені станом шкіри після звичного очищення міцелярною водою та гелем або пінкою, тоді не бачу сенсу змінювати свою щоденну б’юті-рутину. Моя шкіра поки що не відчула змін:) Висипань немає, власне, як їх і не було до цього. Тому до бальзаму Heimish я навряд чи повернусь знову. Але за такий досвід дуже дякую дівчаткам, які пишуть у MAKEUP Club. Ви робите важливу справу.