K Tatiana BL

Вплив медитації на наш стан

Вплив медитації на наш стан

Тут ну дуже коротко основне опишу)
Всім нам відомо, емоційний стан впливає на наше самопочуття, здоров’я та на наш вигляд (психосоматика).
Перевірено на собі, стрес негативно впливає на стан шкіри (висипання, акне, жирність, посилення або важке загоєння запальних процесів шкіри, зморшки, роздратування, чорні кола, моральна та фізична втома, пришвидшений процес старіння, і т.д.)
Звісно, ми не зможемо повністю усунути стрес з нашого життя🤷🏽‍♀️, але ми можемо хоча б змінити наші реакції на негативні ситуації, навчитись контролювати та проживати емоції💁🏽‍♀️
Одним з способом розслаблення, Особисто Я, можу порадити медитативні практики (є різні, кожному індивідуально, Особисто Мені більш підходить дихальні практики або ті що пов’язані з йогою)🪷
Або, наприклад, коли в нас поганий день чи якісь проблеми (навіть, елементарний приклад, проблеми зі шкірою – дуже впливає на нашу самооцінку і самопочуття та настрій) ми можемо відволіктись від цього за допомогою медитативної практики🧘🏽‍♀️
Також запахи та звуки впливають на нашу психіку, настрій та загальний фізичний і емоційний стан. Тому, під час медитацій, ми можемо слухати або повторювати мантри чи афірмації (позитивні установки, які працюють як ефект самовнушения) та запалити аромасвічку чи пахощі🌿

Всі можуть спробувати (є різні практики). Принаймні, після медитації, є хоч трохи якісь волшебні відчуття ✨️та фізичне розслаблення (всім нам потрібно хоча б на 10 хвилин відволіктися від всього і всіх😁)
P.S. Ви можете в це вірити (з точки зору релігії, так як медитація є частиною ритуалів/практик різних релігій), або можете просто займатись цим без віри (з точки зору спорту, йога як спосіб розслаблення і догляд за тілом, хоббі).

Сподіваюсь, ця публікація стала корисною та цікавою для Вас🕯
На фото зробила укладку за допомогою звичайного утюжка, брови зроблені в салоні, а для обличчя використала доглядові засоби від Laroche Posay та CeraVe)))