Skomska Olya

Що очікувати від патчів за 8 грн?

Що очікувати від патчів за 8 грн?

Нещодавно розповідала вам про враження від патчів Talika : https://club.makeup.com.ua/post/26981/ .

Побачила в магазині досить бюджетні патчі та вирішила також затестити😌

Вартість 20 грн, на знижці-8 грн.

Вашій увазі : Маска під очі Just Kawaii Syn-Ake Eye Mask Inrense Care з ліфтинг ефектом .

Має цікавий та милий дизайн 😍

Чому саме змія на упаковці ?

Головна принада цієї маски для очей — в компоненті Syn-Ake. Це синтетичний пептид, чий склад максимально наближений до елементу з отрути Храмової Гадюки🧐 Його дрібні частинки проникають в глибокі шари шкіри, пригнічують діяльність мімічних м’язів і таким чином вберігають обличчя від ранніх зморшок.

На звороті детальна інформація про патчі та спосіб нанесення.

Відкриваю упаковку та бачу красиві , зелені патчі , вони розміщені в спеціальному пластиковому контейнері, що дуже зручно🔥

Що очікувати від патчів за 8 грн?
Що очікувати від патчів за 8 грн?

Патчі гелеві, достатньо щільні по текстурі , їх точно не можна назвати невагомими ...

Склад товару:

Propylene Glycol, Aqua, Hydrolyzed Keratin.

Нанести патчі на чисту, суху шкіру обличчя на 15-20 хвилин.

Після чого зняти маску.

Залишки есенції залишити до повного поглинання.

Отож процес знайомства з патчами цікавий, гарні кольори, приємні на дотик, початок був не поганий, але....

Текстура щільна , вони відчувались на обличчі, трішки сповзали до низу, потрібно було поправляти.

Через 10хв використання я відчула попікування в зоні патчів , тому була змушена зняти їх раніше .

Плюси патчів для мене:

🔸гарний дизайн, приємний процес використання

🔸доступна ціна

🔸охолоджують та знімають набряк

🔸вирівнюють легкі заломи

Мінуси:

🔸 достатньо щільні, мені не подобається, коли вони на стільки відчуваються, хочеться, щоб були більш невагомими.

🔸мало есенції

🔸 печіння під час використання

🔸відчуття липкості після зняття

Для себе відмітила , як плюси так і мінуси😒

Чи куплю знову? Більш за все, що ні, адже залишились змішані відчуття.

Користувались даними патчами? Як вам?