your_doc_mary

Комбуча від Moday

Комбуча від Moday
Комбуча від Moday
Комбуча від Moday

Комбуча-бум мене торкнувся і я почала з мініатюри сироватки від Dr.Ceurecle. Вона була дуже приємна до шкіри,після неї відчувалося зволоження та мʼякість. Недовго думаючи я придбала повний формат сироватки за 1200грн. Але на жаль вона розбилася,так як була скляна. Сльози були весь день😔 Зайшла купити нову,але побачила лінійку комбучі українського бренду moday. По вартості пінка,сироватка та крем були як одна сироватка Ceurecle. Консультанти мене запевнили,що вона підходить для зимового періоду. Але але

✨В порівнянні сироваток я точно побачила різницю. Moday розбавлений дуже,по зволоженню теж гірший 👎🏻

✨Лінійка має запах класичного напою комбучі,але за кілька місяців використання дуже набридла віддушка 👎🏻

✨Пінки вистачило на 2 міс

✨ До крему не було лопаточки,що дуже негігієнічно,бо крем складається із двох фракцій,які потрібно набрати й змішати 👎🏻

✨ На мою думку,для зими вони ніяк не підходять,бо шкіру не живлять і недостатньо зволожують 👎🏻

Рішення за вами,але я шкодую про цю покупку. На жаль,вкотре українські бренди засмучують.

Ставлю лінійці 4/10

Комбуча від Moday
Комбуча від Moday