Хаiт Маргарита

Асиметрія очей - що робити?

Асиметрія очей - що робити?

Почну, мабуть, з того, що асиметрія - це нормально і це не привід бігти стрімголов до пластичного хірурга. Всі люди асиметричні, просто у когось це більш помітно🙃

Давайте спочатку розберемося про яку асиметрію я хочу поговорити сьогодні ? Бо асиметрія буває різною.

Я маю на увазі те, коли складки повік знаходяться на різній висоті, тобто у них різний ступінь нависання. Це особливо помітно, коли людина дивиться прямо.

(прикріпляю картинку для кращого розуміння )

Асиметрія очей - що робити?

Наприклад, така особливість є і в мене 😉

Спочатку треба визначити, чи помітною є асиметрія вашого обличчя,або ви себе накрутили? )))

Дивіться прямо та зробіть знімок на фотокамеру та уважно подивіться на нього. Асиметрія одразу впала в очі? Тоді вам потрібен коригуючий макіяж.

Якщо ж для того, щоб помітити невеликі відмінності довелося довго вдивлятися у фотографію, то у вашому випадку асиметрія не яскраво виражена, і вона не потребує будь-якої корекції.⠀

Отже, якщо асиметрія обозначилася на вашому фото, то що з цим добром робити?🤷🏻

Варіант 1 - забити і любити себе такою, яка є!😁 Цей варіант мій улюблений, доречі)))

Варіант 2 - любителькам стрілок.

Запам'ятайте просте правило – графіка завжди підкреслює асиметрію! 👆🏻 особливо графіка,яка намальована чорним кольором, бо він дуже контрасний до шкіри.

Тобто треба малювати неграфічні стрілки, а м'яко їх розтушовувати.

Для сміливих можу запропонувати робити всілякі цікаві некласичні та яскраві стрілки (можна навіть асиметричні), це дуже в тренді та подарує вам багато уваги зі сторони 😉

Варіант 3 – смоки-айз.

Цей мейк ніби «стирає» межі складки повіка і візуально вирівнює їхню висоту. Говорячи про смокі-айз, я маю на увазі техніку розтушовки тіней, а не чорний колір! Смокі можуть бути цілком носибельним варіантом кожного дня, якщо вірно обрати базові відтінки коричневого кольору,який буде плавно втушовуватись у шкіру.

Варіант 4 - перенести акцент із очей на губи. 💋

- можна носити яскраву помаду в поєднанні з «голими» очима

- або пофарбувати міжвійковий простір коричневим олівцем

- а можна трошечки зайти олівцем над віями і теж м'яко розтушувати.

А потім підкрутити керлером (якщо треба) та старанно нафарбувати вії від коренів до кінчиків для більш розкритого погляду.

Хто тут у нас асиметричний - відгукніться і розкажіть чи робите ви з цим шось і які прийоми використовуєте?

Або просто тицяйте ❤️ , якщо було цікаво!