Alina Litva

Pyunkang Yul Calming Low pH Foaming Cleanser

Pyunkang Yul Calming Low pH Foaming Cleanser

На відміну від більшості азіатських очищувачів ця пінка м'яка, містить заспокійливі, зволожуючі та протизапальні компоненти. Очищує шкіру від усіх видів забруднень, не порушуючи бар'єрні функції шкіри. У складі 5 видів гіалуронової кислоти, центела азіатська, екстракти камелії, жимолості, чайного дерева, шавлії та кори верби. Без запаху.

Я використовую 2 натискання продукту для очищення та масажую обличчя протягом хвилини. Пінка легко і повністю змивається без залишків. Мені подобається використовувати її і вранці, і як другий крок моєї рутини ввечері. Але зазначу, що макіяж пінка теж добре очищує, вона повністю розчиняє та змиває консилер, кремові рум'яна, вологостійку туш та водостійкий олівець (щільні тональні я не ношу). Шкіра після неї гладка та свіжа.

Очищення призначене для чутливої шкіри, тому після вмивання ваша шкіра не почуватиметься стягнутою та скрипуче чистою. Підійде швидше нормальному типу шкіри, шкірі схильної до жирності та проблемної (через протизапальні компоненти у складі).

Єдиний мінус – велика витрата.