Mariia Braden

Нічна маска з пробіотиками та PHA-кислотою

Нічна маска з пробіотиками та PHA-кислотою

Місяць тому в мене закінчилася зволожуюча нічна крем-маска для обличчя Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Night Cream

( https://club.makeup.com.ua/post/15980/) , і так як її не було тоді в наявності щоб придбати повторно я вирішила по відгукам спробувати нову маску з пробіотиками Manyo Bifida Biome Deep Sleeping Mask 🤎

🔽 Що заявляє виробник:

  • м'яко доглядає чутливу шкіру: живить, вирівнює мікрорельєф і покращує текстуру;
  • запобігає запаленню та подразненню;
  • мінімізує вплив факторів навколишнього середовища;
  • має активний комплекс Bifida Biome™, що складається з пробіотиків, вітамінів та молочної кислоти, які підтримують здоров'я,
  • покращують стан чутливої ​​шкіри, запобігають передчасному старінню та утворенню пігментації і запального процесу;

❇️ Мої враження:

  • Саме перше враження: продукт не виглядає як на сайті. Упаковка баночки темно-коричнева, а кришечка біла. Хоч це просто зміна баночки, але я звернула увагу, актуальне фото продукту у мене в заголовку;
  • дуже приємна «медова» текстура, добре лягає на шкіру обличчя;
  • класно зволожує;
  • зранку обличчя дуже свіжо виглядає;
  • добре і повністю вбирається, вночі та і на ранок не залишає липкої плівки.
  • якщо є маленькі подразнення, то зранку їх не буде;

Якщо чесно ця маска мені сподобалась набагато більше ніж та що в мене була від Dr.Ceuracle саме через її медову структуру.

Минула маска була більш масляною та жирною, але я не вважаю це мінусом, просто нова більш довподоби. Думаю мені її вистачить на 2,5 місяці.

Дуже рекомендую всім хто шукає собі нічний догляд 😍

be in love 😻

Нічна маска з пробіотиками та PHA-кислотою