Швець Карина🤍

Враження про подарунковий крем

Враження про подарунковий крем
Враження про подарунковий крем

Скільки спірних відгуків було написано про цей крем, скільком дівчатам він забив пори… а ціна-то не маленька. Але як до нього поставилась я?

Розповідаю.

Пакування

Розкішне! Тут половина вартості лишень за цю баночку 😂 дуже важке, товсте, масивне темно-червоне скло, виглядає лухарі і радує око) але я не люблю скляні баночки, бо можу частенько щось впустити і тоді буде біда-бідося.

Крем був ще упакований у велику картонну коробку, на якій вказано склад, дату виробництва і всі інші деталі (по типу строку придатності після відкриття, до речі він доволі невеликий - 6 місяців).

Обʼєм

50 мл

Консистенція

Стандартна кремова, але по факту щільна і жирнувата, доволі олійна. Крем важкий, і це головний фактор у його використанні, як на мене.

Враження про подарунковий крем

Колір крему

Ніжно-рожевий) дуже приємний.

Аромат

Взагалі пахне трояндою, але я дуже настирно чую тут відголоски Armani Si🌚 ну приємний бонус, що сказати.

♦️Aqua (Water) - вода,

♦️Dibutyl Adipate - функціонує як пластифікатор, засіб для кондиціонування шкіри та розчинник,

♦️C12-15 Alkyl Benzoate - використовується як пом'якшувальний і поліпшуючий текстуру агент,

♦️Butyrospermum Parkii (Shea) Butter - олія ши - емолент,

♦️Glycerin - компонент НЗФ,

♦️Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate - УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А, маслорозчинний хім фільтр,

♦️Dicaprylyl Carbonate - емолент,

♦️Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) - TINOSORB. М - фотостабільний хім фільтр,

♦️Potassium Cetyl Phosphate - має загущаючу та емульгуючу дію,

♦️Propanediol - характеризується зволожуючими властивостями, посилює дію консервантів, виступає як розчинник і носій для активних інгредієнтів, емоленту,

♦️Undecane - емолент,

♦️Cetearyl Alcohol - емульгатор, емолент,

♦️Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine - Tinosorb S - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB,

♦️Glyceryl Behenate - емульгатор, емолент,

♦️Ethylhexyl Triazone - Uvinul®T 150 - потужний та фотостабільний УФ-В фільтр,

♦️Tridecane - парфум,

♦️Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract - жимолість козяча або каприфоль - протизапальна дія,

♦️Plukenetia Volubilis Seed Oil - олія сача інчі - емолент,

♦️Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract - японська жимолість - містить велику кількість рутину, кверцитину та інших біофлавоноїдів, а також природний вітамін С, що сприяють зміцненню судинної стінки,

♦️Oryza Sativa (Rice) Extract - абсорбент,

♦️Rhododendron Ferrugineum Extract - Alpine Rose Active — перший косметичний інгредієнт, заснований на новій концепції сенолітиків проти старіння, антиоксидантний ефект,

♦️Caprylic/Capric Triglyceride - емолент,

♦️Argania Spinosa Kernel Oil - олія аргани - емолент,

♦️Oryza Sativa (Rice) Bran Oil - рисова олія - емолент,

♦️Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil - соняшникова олія - емолент,

♦️Sodium Polyacrylate - діє як загущувач, підсилювач текстури, плівкоутворювальний агент і стабілізатор емульсії,

♦️Hydroxyacetophenone - підсилювач дії консервантів,

♦️Synthetic Fluorphlogopite - регулятор в'язкості,

♦️Decyl Glucoside - м'яке неіонне ПАР, що складається з цукрів (глюкози), отриманих з кукурудзяного крохмалю, та жирних кислот кокосового горіха,

♦️Xanthan Gum - ксантова камедь - загущувач,

♦️Sodium Phytate - є повністю натуральним хелатуючим агентом, який може використовуватися в якості заміни динатрію і тетранатрію ЕДТА в косметичних продуктах,

♦️Tocopherol - вітамін Е - антиоксидант, емолент,

♦️Citric Acid - лимонна кислота - стабілізатор рН,

♦️Propylene Glycol - розчинник, консервант,

♦️Tin Oxide - зазвичай використовується як пігмент і для покращення текстури та консистенції продуктів,

♦️Sodium Benzoate - консервант,

♦️Potassium Sorbate - консервант,

♦️Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol - віддушка

♦️CI 77891 (Titanium Dioxide) - санскрін, фіз фільтр

♦️CI 17200 (D&C Red No. 33) - барвник

Щодо вікової категорії - вона тут необмежена. Ну немає у складі таких компонентів, які б не підійшли молодій шкірі, абсолютно. Є дійсно деякі складові, направлені саме на вікову шкіру, які треба використовувати суворо курсами. Але тут все ок і підійде як у 18 років, так і у 50.

Як я вже казала, крем доволі щільний, густий і жирний. Містить в собі спф-фільтри, тому я наношу його вдень. Наразі це мій основний санскрін, яким користуюсь майже щодня (ну 4-5 разів на тиждень точно) з 1 грудня.

Мені з ним добре. Ніякої біди не наробив, пори не забиває, нормальний в якості емоленту.

Чому я використовую слово «емолент»?

Бо це справді насичений крем, що містить в собі багато олій і який підійде віковій, сухій та зневодненій шкірі.

Всі інші тут - мимо. Він тому і наробив біди багатьом дівчатам, бо вони просто не є цільовою аудиторією цього засобу.

Я маю комбіновану, наразі зневоднену і чутливу шкіру, яка знаходиться на лікуванні, тому такий жирний крем, особливо в цей холодний період, якраз те що треба.

Без зневоднення для мене це було б теж ту мач.

Змиваю засіб обовʼязково або міцеляркою (прям гарненько, декілька дисків використовую), або гідрофільною олією.

До речі, ще один мінус засобу - скляна баночка сильно замацькується (додаю фото), тому її постійно треба протирати. Іноді вона стає аж матова, а не блискуча (коли лінь натирати її💁‍♀️)

В цілому крем хороший, мені підійшов і користуюсь ним з задоволенням. Думаю, до початку тепла добʼю цю баночку.

Але! Звичайно ціна завищена, це навіть не обговорюється. Повторно я б не купила, адже можна знайти подібний засіб в 2-3-4 рази дешевше, причому він буде з нормальним складом.

Хоча баночка красива і нею приємно користуватися та любуватися на поличці.

Дякую MakeUp Club за можливість спробувати даний засіб ❤️