Mariia Braden

Освіжаючий пілінг-гоммаж із трав'яним комплексом

Освіжаючий пілінг-гоммаж із трав'яним комплексом

Я трошки скептично відношусь до покупки пілінгуючих продуктів, бо звикла брати з кавомашини перемолоті зерна з яких і роблю собі скраби/пілінги для тіла і обличчя додаючи гелі, креми і т.д. Єдиний мінус - мій кавовий скраб виходить достатньо жорстким і не підходить до чутливої шкіри, особливо якщо є почервоніння.

Я вирішила придбати цей пілінг-гоммаж від Manyo і спробувати для чоловіка так як у нього шкіра чутлива і треба був ніжний пілінг обличчя, ну а для себе зрозуміти чи буде якийсь корисний ефект для моєї шкіри ☺️

🔽 Що заявляє виробник:

  • видаляє накопичені забруднення, сальні виділення та ороговілі клітини;
  • насичує вологою та тонізує;
  • має антибактеріальний вплив та заспокоює подразненну шкіру, стимулює процес регенерації;
  • має натуральні інгредієнти у складі, що освітлюють пігментацію, абсорбують забруднення з пір, покращують відтінок і допомагають у боротьбі з акне, вугровим висипом, запаленнями;

Мої враження:

  • Саме перше враження: Не виглядає як на картинці на сайті, така сама ситуація як і з маскою, що брала раніше. Тюбік біло-зелений, а не зелений..
  • Це не скраб. Це більш травʼяна суміш яка робить легкий пілінг маленькими комочками;
  • Колір мʼятно-травʼяний;
  • Відчуття після використання наче шкіра отримала порцію легкого зволоження, до скрипу вона не очищає;
  • Добре працює з почервонінням;

🌱 Висновки:

Цей продукт не скраб який очищає обличчя до скрипу, а суміш трав яка дрібно пілінгує та доглядає за проблемною шкірою. Не думаю що є сенс брати продукт якщо шкіра обличчя не має проблеми почервоніння чи висипання. Він справляється зі своєю задачею тільки після користування ним протягом місяця з комплексом догляду за обличчям.

Чоловіку сподобався пілінг, бо він ідеально підходить для його шкіри обличчя і мав результати з використанням 2 рази на тиждень, чим я пишаюся 🥹

Я використовую продукт лише 1 раз на тиждень по настрою, бо якщо проблем зі шкірою немає то він просто очищує як і всі інші засоби, зверніть обов’язково увагу що цей гоммаж підходить для проблемної шкіри 💚

Всім love 💕

Освіжаючий пілінг-гоммаж із трав'яним комплексом