molena

Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting

Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting

Давно цікавилася косметикою бренда Caudalie і дещо пробувала: пінку для вмивання, виноградну воду, бальзам для губ, крем для рук. Все це сподобалося, але й нічого особливого.

А от сироватку Vinoperfect хотілося спробувати з моменту її вихода. Нарешті розжилася міні-версією, бо ціна на повнорозмір кусається.

Що з так приваблювало мене в сироватці?
Це унікальна розробка Caudalie - активна речовина Viniferin, отримана з соку виноградної лози. В боротьбі з пігмертацією вона в 62 рази сильніша за вітамін С, але діє м'якіше та не викликає фоточутливості шкіри.

Caudalie відома своїми натуральними складниками і сироватка на 98% складається з природних компонентів:
✅️ екстракт зеленого винограда
✅️ оливковий сквален
✅️ вітамін Е
Не містить олії, силікони, парабени, барвники.

Сироватка має дуже легку консистенцію: коли видавлюєш з тюбика, тримає форму, а на обличчі стає водичкою. Відчуття абсолютно комфортні, адже сироватка розрахована навіть для чутливої шкіри. Зволоження легке, мені було недостатнє, закривала кремом (теж від Caudalie).

Призначення сироватки - корекція пігментних плям різного походження (сонячні промені, акне, вагітність, вікові зміни). В мене є маленька, проте яскрава, плямка на лобі і легка пігментація на скулах. Сподівалася на дієвість сироватки, але за місяць використання ніяких змін не побачила. Прикро це писати, але враження, що вона зовсім нічого не робить, просто приємна злегка зволожуюча водичка. На моїй шкірі вітамін С праює значно ефективніше, вже не кажучи про кислоти, типу транексамової.
Досвід цікавий, але мої сподівання не виправдалися.

Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting
Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting
Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting
Така омріяна сироватка Caudalie Vinoperfect Radiance Complexion Correcting