Оліч

Пінка для душу Rituals "Легенда о Драконі"

Пінка для душу Rituals "Легенда о Драконі"

Давно вже заглядалась на продукцію цього бренду, але якось все відкладала покупку на потім, і от нарешті випадково наткнулась в офлайн магазині і не змогла пройти повз такої гарної пляшечки.

Ціна - я купила за 550 грн, бачу в онлайн магазинах 650 грн і навіть 1000 🙈 (чі ви показилися???!)

Об'єм - 200 мл - дуже цікаво на скільки цього вистачить

Текстура та аромат - прозорий гель з великою кількістю золотих блискіток, який одразу починає перетворюватися на дуже щільну піну. Блискітки нажаль зовсім не залишаються на шкірі, то вони тут просто для краси. Аромат у пінки слива та кедр - мені дуже сподобався, він солодкий, я б сказала навіть що не простий, звучить красиво. Після душу шкіра пахла не дуже довго, меньше години, але постійно ходілось піднести руку до носа і вдихнути)

Склад - чесно кажучи знається не сильно крутим, на 9 місці парфум, а екстракти сливи та кедра і навіть гліцерин вже йдуть після. Тож на якесь зволоження шкіри я сильно не розраховую.

  1. Aqua (Вода): Базовий компонент, розчинник.
  2. Sodium Coco-Sulfate: Пінний агент, очищує шкіру та волосся.
  3. Sorbitol: Зволожує шкіру.
  4. Coco-Glucoside: Нежерсткий м'який очищувач.
  5. Isopentane: Розчинник, використовується для створення піни.
  6. Caprylyl/Capryl Glucoside: М'який очищувач та диспергатор.
  7. Cocamidopropyl Betaine: Регулює в'язкість і є заспокійливим для шкіри.
  8. Isopropyl Palmitate: Заспокійливий для шкіри та використовується для зміцнення піни.
  9. Parfum/Fragrance: Ароматизатор.
  10. PEG-120 Methyl Glucose Dioleate: Емульгатор та очищувач.
  11. Prunus Domestica Fruit Extract: Екстракт сливи, може містити антиоксиданти та вітаміни.
  12. Thuja Occidentalis Leaf/Stem (Cedarwood) Extract: Екстракт кедра, може мати антисептичні властивості.
  13. Citric Acid: Регулює рівень pH.
  14. Sodium Benzoate: Консервант.
  15. Sodium Chloride: Регулює в'язкість.
  16. Glycerin: Зволожувач.
  17. Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride: Заспокійливий для шкіри та волосся.
  18. Benzyl Salicylate: Ароматична речовина.
  19. Mica (Слюда): Надає блиск і колір.
  20. Limonene: Ароматична речовина.
  21. Silica: Забезпечує текстуру та покращує розподіл пігментів.
  22. Eugenol: Ароматична речовина.
  23. Tin Oxide (Оксид олова): Надає блиск.
  24. Tocopherol (Токоферол): Вітамін Е, антиоксидант.

Враження від використання - дуже приємні) аромат прекрасний, хотілося б щоб він тримався на тілі трошки довше, або ж треба купувати ще крем з цієї лінійки, щоб закріплювати результат. Склад не вау, але і досить непоганий, якщо порівнювати з більш бюджетними гелями, де лише вода, SLS і відразу ж парфум. Тож думаю що чекати чудес від нього не варто (на сайти ще написано що він "омолоджуючий", думаю то просто гучні слова). Дизайн шикарний, робить процес прийняття ванни більш приємним)

Тож в цілому думаю це непогана річ щоб трошки потішити себе) Але за 1000 грн не купила б, от 550 ще більш-менш прийнятна ціна і добре що на ці пінки та інші продукти часто є знижки. Хочу ще спробувати щось з лінійки аюрведа та карма.

Пінка для душу Rituals "Легенда о Драконі"

Якщо ви як і я ніколи не пробували ці пінки - майте на увазі, що дозатор тут "стріляє" на метр чи півтора вперед 🙈