Caudalie Grape Water - універсальний продукт

Caudalie Grape Water - універсальний продукт
Caudalie Grape Water - універсальний продукт

Власне, виноград - це фірмова родзинка (каламбурчик вийшов) бренду Caudalie. В усіх продуктах бренду можемо побачити або виноградну воду, або олію з виноградних кісточок. Так вийшло, що саме з Caudalie я почала свої skincare-пошуки, тож випробувала на собі чималу кількість їхніх продуктів, однак реально цікавими для мене виявилися лише гель для вмивання і виноградна вода, яку повторюю вже не один десяток разів. Отже, розглянемо її детальніше.

Caudalie Grape Water - універсальний продукт

Вода представлена у двох форматах: 75 мл і 200 мл. Я завжди купую 200, бо вона не набагато дорожча за 75, тож виходить вигідніше. Вода представлена у вигляді спрею, запакована у балон під тиском, як дезодорант. Дизайн балона доволі лаконічний, однак трапляються і типу лімітовані версії яскравих кольорів (при цьому вміст не відрізняється). Перед використанням балон треба струснути. Розпилювач натискається легко, розпилення дрібнодисперсне, не підтікає, не б'є, як із гідранта, тут усе ок.

Власне, це те, за що я цю воду і полюбила. Він максимально лаконічний, без домішок зайвих бяк. Погляньмо:
Vitis Vinifera (Grape) fruit water - виноградна вода,
Vitis Vinifera (Grade) juice - виноградний сік,
Nitrogen - нітроген (азот), газ для полегшення розбризкування.
Все. Ну, хіба не пєсня? Ні гліколів, ні спирту, ні підозрілих консервантів, ні ароматизаторів. Водичка прозора і без запаху, багата на антиоксиданти.

Бризкаю на обличчя й шию після вмивання перед серумами і кремом, можу і протягом дня кілька разів освіжитися поверх усього догляду. Вбирається шкірою швидко, не сушить і не стягує. Окрім цього, розбавляю виноградною водою вітамін С і ніацинамід у порошку від The Ordinary, бризкаю на обличчя у процесі використання мікрострумів Foreo bear mini (їх треба робити на вологе обличчя). Словом, для мене це дійсно універсальний продукт. Колись, коли тривалий час води Caudalie не було в наявності, довелося купити термальну воду La-Roche Posay, але вона мені не зайшла, неначе пересушувала.
І ось цей суперечливий момент, чи може виноградна вода замінити тонер. Кажуть, що ні, бо вона некисла, тобто не здатна підкислити pH шкіри після вмивання. І я чесно намагалася внести у свою рутину тонер. Пробувала і вітчизняні продукти, і Корею, і круті Medik8, Biossance чи Paula's Choice, і той-таки Caudalie. Не зайшло нічого. По-перше, дуже важко знайти нормальний склад без усяких бяк, по-друге, навіть продукти з нібито нормальним складом мені то жирнили, то робили шкіру липкою, то лягали плівкою. Зрозуміло, що асортимент продуктів величезний, і десь сто відсотків існує тонер, який мені точно підійде, але якось уже набридло набивати ґулі. Тож тонер мені замінює виноградна вода з розчиненим у ній порошком вітаміну С. Словом, якщо можете порадити ідеальний тонер, буду дуже вдячна! 🤗
Дякую всім за увагу до мого посту!